. Битки або стейки і салат. Салат з тунця, смажений рис по корейські або скляна локшина з овочами що є морозилці. Суп з білими мороженими грибами, філе курячим, собою і імбирем, млинці з ягодами, в тісто додаю) морожені. Вінігрет без картоплі з консервованих овочів, це якщо знайду буряк консервований, Ну всяке таке нескладне.
делаю так тоже.
я тіки в суші люблю авокадо). А от червону рибку на чорний хліб з маслом😋