Частина приунила, частина не вірить у наш успіх, частина далі марить ядеркою))
Ответ дляneortoju
Тут хоть какое-то обсуждение есть, я на одну группу подписана, то там только ’гы, ядерка, хохлы’. Жду когда наши Крым заберут, чтоб посмотреть какие ещё они слова выучат.
Так, це єдиний канал у телеграмі, де за коменти рідко банять. Там висловлюються не тільки ватани. Сам адмін не підтримує війну)
Дівчина з космеями• 06 апреля 2023
Ответ дляOlgusya
Що за канал?
Сестры Гримм• 06 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Мне нравится их уныние и ожидание пиз@ца там, стадия отрицания ушла, они уже принимают факт, что Всу это может. Они верят в Всу.
Всі вірять в ВСУ!
Ответ дляOlgusya
Я заяви Сибіги не розумію. І дивно, що про це говорить не Зеленський, не Буданов, не Резніков
Пряма цитата із інтервю Андрія Сибіги заступника голови ОП України газеті Finecial Times - ’Якщо нам вдасться досягти наших стратегічних цілей на полі бою і коли ми будемо на адміністративному кордоні з Кримом, ми готові відкрити дипломатичну сторінку для обговорення цього питання...
Це не означає, що ми виключаємо шлях звільнення (Криму) нашою армією’.
Я маю надію що позиція висказана заступником голови офісу президента газеті Андрієм Сибігою в інтев ю Financial Times - це позиція, яка по перше і як мінімум узгоджена з ключовими союзниками, хоча б з США та Великобританією.
І по друге - прораховані наслідки такої зовсім неоднозначної заяви, яка привязує нашу готовність говорити про Крим - після ’успішного контрнаступу’ та ’успіхів на полі бою’. А якщо наступ буде неуспішний? Ну от скажімо ми Бахмут залишимо? Ми не будемо говорити про Крим? А якщо наступ не досягне тих цілей які плануются досягти, щоб ’вести переговори’? А які взагалі це цілі, крім беззаперечного виходу Україні на кордони, законно визнані у всьому світі?
Ні, я розумію, що це такий типу ’пас’ Росії - ось бачите, ми готові домовлятися. Вести переговори. Взагалі розмовляти з вами. Такий собі реверанс в сторону вічно переляканого Заходу , який вже тіні своєї боїться, не кажучи про обісрану на полі бою Росію. Можливо я не правий і то така охеренно тонка дипломатична гра, яку ми довбні не розуміємо.
В мене тільки одне питання.
Шо? До чого ми готові? До перемовин! з Росією яка не буде переможеною? До перемовин з Росією яка збереже за собою частину окупованої території? Яку ми збираємося повертати якимось там ’дипломатичним’ шляхом. Це яким же цікаво мені знати? Будемо казати- ббуууу, а ну поверніть Крим? Виведіть війска а то ми ніжкою тупнемо?
Бо зараз це виглядає як довоєнне - домовитися десь посередині. А взагалі - простими словами поки що виглядає як абсолютність готовність піти на поразку у війні. Бо ’зупинка’ війни і продовження окупації Крима - це безумовна поразка України.
Степаненко
В мене тільки одне питання.
Степаненко
Ответ дляLudaSHS
В мене тільки одне питання.
Степаненко
В мене тільки одне питання.
Степаненко
Ну от...
Сестры Гримм• 06 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Да.вот так
Если б не верили не давали б столько
Видели в новый пакет что идет для дронов
Ох круто
Если б не верили не давали б столько
Ох круто
Ответ дляLudaSHS
А чего мы клинтона не обсуждаем с ядеркой? Это вроде заявление бывшего
Но это войдет в истории, как его и ’Меркель ошибка’
А я навіть не знаю як це коментувати. Всим так прикро. Хоч сідай разом з ними і плач. Добре, звичайно, що вони визнають свої посилки. Погано, що так пізно.
Ответ дляAHetfield
Никогда не поздно, от этого зависит их помощь нам. В том числе послевоенная.
И даже помощь на 10-20 лет вперед.
⚡️ГУР МО України звернулось до мешканців тимчасово окупованого Криму щодо співпраці з Силами оборони України.
Головне управління розвідки закликає передавати інформацію про:
— керівний та особовий склад окупаційних військ;
— склади з БК та паливно-мастильними матеріалами;
— військову техніку росіян, РЕР та РЕБ засоби, ППО;
— штаби та пункти управління окупаційних військ.
Чат-бот ГУР МО України в Telegram: @krymbavovna_bot
Ответ дляsobacura
Гур працює
Stefaniya K.• 06 апреля 2023
Все просто с Крымом-удары по мосту и по объектам военным и стратегическим.Уничтожить логистику и они в капкане.Мины и их траншеи =идет спец техника,а не пехота сначала.Нам машины дали специальные
Сестры Гримм• 06 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Через рік тільки стало погано?