Эт вернячОк• 06 апреля 2023

Чи може хтось зможе допомогти ,шлюб бачите можливо

Посварилися
Наговорив поганих слів і я також не мовчала,більше захищала себе.
Але деякі його слова були для мене занадто.
Я вибачилася,написала,не дивлячись на те,що провина більше на ньому.Але він прочитав тільки і все.
Можливо хтось бачить який буде фінал.
Мене бентежить це,бо є почуття.
Дякую.
автор Эт вернячОк • 06 апреля 2023
Шлюб - щось ..вибачте на нервах,помилки
как тебе такое илон маск• 06 апреля 2023
Так і будете догоджувати йому... Примирення є, але нащо такі відносини?
Перша леді колгоспу• 06 апреля 2023
Ви не в шлюбі?
Як звати Вас і його
автор Эт вернячОк • 06 апреля 2023
Ответ длякак тебе такое илон маск
Ви бачите примирення?
Навіть що я догождаю ?так я намагаюся завжди з розумінням все сприймати.
лаМпочка• 06 апреля 2023
Всегда будете проявлять первый шаг, сейчас его поведение показывает как он дальше будет относиться к вам, вы будете всегда чувствовать себя виноваты
So_so• 06 апреля 2023
Я извинилась, но написала, что виноват он.
Это так по женски. Со стороны это продолжение конфликта, но уже в переписке. Он молчит правильно. Это лучше чем вступать опять в дискуссию о том кто виноват.
Перша леді колгоспу• 06 апреля 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Ви бачите примирення?
Можу вам подивитись почуття його і перспективу,але мало інформації,хоч імена вкажіть на кого питати
автор Эт вернячОк • 06 апреля 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Інна,Адам
Дякую
Перша леді колгоспу• 06 апреля 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Інна,Адам
Дякую
У вас одразу вийшов конфлікт, шось таке ви висказали один одному, і тепер ніби важко на душі,але Ви надієтесь на примирення, вам з ним важко ,ніби Вас не розуміють( як на ф1 важка ноша в руках) ,але Ви не хочете закривати цю історію,бо у Вас і почуття, і ніби психологічна залежність від цього чоловіка.
Відношення Адама до Вас в цілому гарне,він бачив і розцінює Вас зараз як пару, але ніби втомився від усього,виснаження і відсторонення...
Характер у нього теж різкуватий.
Порада карт як вам бути - трохи відсторонитись на якийсь час, взяти паузу,бо Ваші активні дії призведуть до загострення ситуації
автор Эт вернячОк • 06 апреля 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Характер у нього теж різкуватий.
Дякую Вам велике,я нічого не роблю.
То ми помиримося?
Ольчик1998• 06 апреля 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Характер у нього теж різкуватий.
Доброго дня, а що це за гадания,, мне тоже интересно
Перша леді колгоспу• 06 апреля 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Дякую Вам велике,я нічого не роблю.
То ми помиримося?
Дивіться, знову Вам карти радять поставити все трохи на паузу, вийов Аркан повішений.
Далі у Вас між собою спілкування налагодиться,але ніби знову конфлікт якийсь буде....
Підіб´ю так, шо примирення можливе ( як мінімум спілкування буде) але і Ви виходите в енергіях Королеви мечей з гострим характером , відчуттям справедливості і не завжди можете змовчати, ніби рубоните з плеча - тоді жалієте.
Трохи треба стримувати емоції,бо чоловіку саме це не подобається, імпульсивність
Ще вийшло мені, шо Ви все одно його поважаєте, можливо були плани на нього - створити сім´ю
автор Эт вернячОк • 06 апреля 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Дякую велике.Все так.Сумую дуже ,але звісно писати не буду ,я вже написала.
автор Эт вернячОк • 06 апреля 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Так плани були,але все так сталося.
І ще боюся,що напише щось погане.
Перша леді колгоспу• 06 апреля 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Так плани були,але все так сталося.
І ще боюся,що напише щось погане.
Краще зараз би Ви його не займали.
Бо мені 2 рази вийшла порада,шо Вам треба зупинитись)) не загострюйте.
Навіть вибачення,будь які дії зараз зайві.
автор Эт вернячОк • 06 апреля 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Краще зараз би Ви його не займали.
Я не пишу нічого,мовчу,але ж хтось прийде всеодно перший.
Перша леді колгоспу• 06 апреля 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Ви йому не байдужа, просто він втомився, якась депресія у нього,ніби нічого не хочеться,аби піти від проблем, тому треба час.
Жерица ночи• 06 апреля 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Характер у нього теж різкуватий.
Українська мова - це не Ваше. Таку пораду можно було надати і без карт.
автор Эт вернячОк • 06 апреля 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Так,тоді я відпускаю ситуацію,нехай вирішує що робити.Але хочеться вибачень з його сторони також.Якщо напише,відповідати чи мовчати теж деякий час.
Перша леді колгоспу• 06 апреля 2023
Ответ дляЖерица ночи
Я сказала,як карти випали.
Ви свої розкладіть і допоможіть автору.
Я Вашої думки не питала
автор Эт вернячОк • 06 апреля 2023
Ответ дляЖерица ночи
Вибачте,але я дуже вдячна цій дівчині за допомогу.
Якщо ви маєте щось додати,буду вдячна також.
Перша леді колгоспу• 06 апреля 2023
Ответ дляЭт вернячОк
У Вас через певний час ситуація налагодиться, спілкування буде
Жерица ночи• 06 апреля 2023
Знаете, что молчание - это манипуляция? Подумайте, зачем Вам такой человек для жизни? Женщина должна быть любима и не расстворяться в мужчине. Он понял, что Вы на его крючке и как настоящий охотник потерял интерес к Вам. Держите дистанцию и просто принимайте его действия. Пусть молчит дальше. Женщина должна не волноваться, а волновать. Только тогда она будет ценна. Вы опускаете сами себе оценку в его глазах - пишите, извиняетесь. Прекратите это немедленно.
автор Эт вернячОк • 06 апреля 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Дякую Вам
Але так боюся,що це тижнями мовчанка..
автор Эт вернячОк • 06 апреля 2023
Ответ дляЖерица ночи
Я не пишу нічого ,тільки один лист був,смс,все.
Але боюся,якщо він прочитав і не відповів.
Жерица ночи• 06 апреля 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Ви не в шлюбі?
Як звати Вас і його
По картам не видно, что они не в браке?
Перша леді колгоспу• 06 апреля 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Хай побуде сам, обдумає все.
Жерица ночи• 06 апреля 2023
Ответ дляЭт вернячОк
А что Вы боитесь? Он прочитал Ваше смс?
автор Эт вернячОк • 06 апреля 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Хай побуде сам, обдумає все.
Так,я більше нічого не роблю
Дякую Вам
То певно він напише чи не напише.
Перша леді колгоспу• 06 апреля 2023
Ответ дляЖерица ночи
По картам не видно, что они не в браке?
А мою адресу і прописку по картки видно? ану гляньте , покажіть нам майстер клас))