Кукарачка• 06 апреля 2023

Думки чоловіків...

Добрий вечір всім)
Зустріла у Тт відео якогось наче психолога про те що начебто ставити аватарки сумісні не дуже доречно, що у пари є тільки "Ми" і все .
Мій хлопець за власною ініціативою поставив сумісне фото на аватарку і стоїть вона там більше року ,ні разу не видаляв навіть коли дуже сварились (в мене навіть тоді не було фото) .
Що це може означати?
Недопсихологи кажуть що це понти та ненадовго 😂
Бронетапці• 06 апреля 2023
Зачем вам этим заморачиваться?
З вишневого садка• 06 апреля 2023
Менше дивитися недопсихологів
Пэрисхилтонша• 06 апреля 2023
Як мило)) це не саме важливе
7_кг_рыбы• 06 апреля 2023
Чем только люди себе голову не забивают.
Автор, вам не контентмейкером надо работать,а на заводе
В кого тако було• 06 апреля 2023
Прикиньте, поссорились и он такой вспоминает: ага аватарка в Фейсбуке , фото в Инстаграме, отредактирую профиль в Вайбере и телеграмме.. вы реально думаете кто-то будет заморачиваться??
Залізна тьотя• 06 апреля 2023
Он поставил, потому что глядя на ваши поиски скрытых смыслов, это безопасная тактика.
Туся муся• 06 апреля 2023
Автор, я ни на что не намекаю, но у моего бывшего шефа на аватарках всех соц сетей в том числе корпоративных: либо он с двумя детками, либо с женой и детками. А любовниц и проституток пачками ходило и о жене своей он отзывался весьма не лестным образом.
В противовес мы с мужем оба не имеем ни одной совместной фотки в соц сетях, 17 лет брака.
из желе я• 06 апреля 2023
Це може бути злиття. У мого чоловіка так було, теж стояло наше фото довго, навіть після розлучення