БеллаДонна• 07 апреля 2023

Шукаю класний готель, хто знає? Київська область

Можливо хтось знає, то порадьте класний готель з харчуванням, можливо зі спа у Київській області чи десь поруч для відпочинку сім’ї з дитиною.
Дитині 1 рік 7 місяців, дуже бажана наявність дитячої кімнати та якісного харчування.
Дякую)
Парова машина• 07 апреля 2023
Соби клаб в Вышгороде

автор БеллаДонна • 07 апреля 2023
Сама від душі можу порадити Mirotel у Трускавці, але далеко їхати((((
автор БеллаДонна • 07 апреля 2023
Ответ дляПарова машина
Соби клаб в Вышгороде
Ой, в тому напрямку так гучно останнім часом(
Мандолина Бу• 07 апреля 2023
Ответ дляБеллаДонна
Шкипер
Эскиз бесконечности• 07 апреля 2023
Колись би порадила Адмірал клуб в Ірпені, зараз приєднуюсь до Шкіпера у Ворзелі
Незнакомлюся• 07 апреля 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
А что с адмирал?
Мандолина Бу• 07 апреля 2023
Ответ дляНезнакомлюся
А что с адмирал?
разбомбили(
Парова машина• 07 апреля 2023
Есть еще 4 сезона и Старый пруд, но не знаю, работают ли они сейчас..
Парова машина• 07 апреля 2023
Шкипер уже посоветовали

Мандолина Бу• 07 апреля 2023
Ответ дляПарова машина
В Старом пруду классно, но там нет бассейна. Но есть беседки, мангалы, баня, озеро с уточками. Красиво там.Работает.
4 сезона тоже работают. там тоже не плохо)