Мрії у вирії• 07 апреля 2023

Я хотіла б собі мужика адвоката))

Вони всі розумні завжди при грошах. А як в костюмі , то взагалі сексі )
А ви якого хотіли б?))
olena_shch• 07 апреля 2023
Ответ дляВсе до блиску
Ага, а гладить эти все стрелки на брюках, рубашки?
Я одного такого знаю, во всём дорогом, как с иголочки одет, машина очень дорогая - в мужья бы не хотела. Но женщины за них стадом бегают, это да.
Я до вагітності гладила, а потім ні, він сам. І війна зменшила обороти і відповідно виїзди.

Все до блиску• 07 апреля 2023
Ответ дляolena_shch
Вам повезло. Тот, которого я знаю, сам себе гладить ничего не будет и на домработницу не раскошелиться - жадный..., хоть денег немало.
olena_shch• 07 апреля 2023
Ответ дляВсе до блиску
Він своє знайде, охочих жити у форматі за тарілку супу хоч відбавляй. Наші чоловіки дуже розбалувані.
olena_shch• 07 апреля 2023
Ответ дляВсе до блиску
Мені не повезло, просто за якесь гівно я б не пішла. Який сенс прекрасно заробляючій жінці робити своє життя гіршим. З чоловіком має бути краще, якщо не краще - наступний))))
Цвірінь• 07 апреля 2023
Мужика-авокадо))
ДваДваВісім• 07 апреля 2023
Мужчина юрист, до чего уж язык подвешен, всегда прав, даже если не прав, не докажешь
Королева Сарказма• 07 апреля 2023
Оу ноу, адвокати всі психи всі, кого я по роботі зустрічала просто рідкісні придурки, вище написали прямо в точку- криси.
Королева Сарказма• 07 апреля 2023
Ответ дляЦвірінь
Мужика-авокадо))
Правильно казати аблокат!
Адвокат Пономаренко• 07 апреля 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
В Україні нормальних адвокатів одиниці. Більшість це просто криси, і одягнені як попало
Ви мабуть провели якесь масове статистичне дослідження? Поділиться.

Адвокат Пономаренко• 07 апреля 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Мені завжди подобаються отакі узагальнення - адвокати всі психи, всі кого я по роботі зустрічала.... Цікаво а скільки ви іх зустрічали? В ще, а судить хто?
Адвокат Пономаренко• 07 апреля 2023
Адвокат це просто професія і все. І як в кожній професії є ті хто добре заробляє і ні. Адвокати теж люди, тому є придурки, а є нормальні, а є просто супер.
автор Мрії у вирії • 07 апреля 2023
Ответ дляАдвокат Пономаренко
Дивіться навіть як ви класно виглядаєте )))
Точу ляси• 07 апреля 2023
Ответ дляАдвокат Пономаренко
Мені достатньо того, що мене кинув ваш колега. Взяв гроші, а потім посеред процесу просто «псіханув» - вирішив не працювати над справою більше, незважаючи на договір. Ще один «адвокат» виявився чорним ріелтором у минулому, що відобразилося на його діяльності, просто шукав «легку» нерухомість. Я вже мовчу про програші вбивцям, яких відпускали під домашній арешт. По такій статті, домашній арешт, уявляєте? В мене купа прикладів, із помилками, із порушенням адвокатської етики, із просто непрофесійність.
Адвокат Пономаренко• 07 апреля 2023
Ответ дляМрії у вирії
Дякую. Стараюсь мати діловий стиль.
Адвокат Пономаренко• 07 апреля 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Ясно. Це як - всі мужики придурки, вся баби - стерви. Узагальнення високого порядку.
Точу ляси• 07 апреля 2023
Ответ дляАдвокат Пономаренко
Не знаю, як ви працюєте у сфері, де потрібна уважність, якщо ви навіть моє повідомлення не уважно прочитали. Я написала, більшість, а не всі. Та що справжні адвокати є, але їх одиниці.
Королева Сарказма• 07 апреля 2023
Ответ дляАдвокат Пономаренко
Зустрічала чоловік з 50. Працюю з ними паралельно.
Адвокат Пономаренко• 07 апреля 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Я все гарно читала. Якщо в країні тисячі адвокатів, а по Вашому - справжніх одиниці, то це по суті і є узагальнення.Ваше намагання принизити мій професіоналізм .. А ми з вами навіть ніколи не зустрічались, говорить саме про вашу упередженість.На цьому, наша дискусія закінчена.
Точу ляси• 07 апреля 2023
Ответ дляАдвокат Пономаренко
І вам всього найкращого

Адвокат Пономаренко• 07 апреля 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Психи то психи. В моєму оточенні багато порядних та професійних адвокатів. Психів може одиниці. Та і взагалі по життю в мене не так багато психічно неврівноважених і дурнуватих людей навкруги. Так що, мабуть ми з Вами живемо в паралельних світах.Я жалкую що взагалі стала щось доказувати в цій темі. Це немає сенсу.Всього найкращого.
Королева Сарказма• 07 апреля 2023
Ответ дляАдвокат Пономаренко
Хіба ми спілкувались і спорили з вами? Я зробила комент ще зранку і зараз. Ну щоб вас втішити, то скажу так- серед жінок-адвокатів більшість спокійні і порядні, проте є явні психічки, хамки і ’мне все должны, я аблокат, у вас 5 дней!’. А ось чоловіки-адвокати.. тут важче( ображені на весь світ, ’пуп землі’ (поки йому не ткнеш в лице що він тупий і ця норма вже 10 років не діє), тихоні-мовчуни (колишні мажори, які легко отримали свідоцтво, але погано знають закон), хапуги, і найгірше- агресивні. Не дай бог нікому з такими зв´язатися. Вам успіхів у професії! І ще, гірше за адвокатів можуть бути тільки судді- ті взагалі таке враження, що не читають документи, які мають в руках, і виносять рішення як то кажуть ’від фонаря ’
Залізний кіготь• 08 апреля 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Ні.
Я тьотя адвокат.
Два адвоката у одній квартирі це вже занадто
А я теж адвокат. І чоловік мій адвокат. І мої батьки адвокати! Уявляєте мою сімейку!