Плануємо з чоловіком вперше за кордон, дитина трішки пізніше теж переїде.
Працювати будемо обоє, але шукати роботу будемо вже на місці.
Грошей мінімум, тому пошуки з першого дня.
Але. Чи маємо право відразу виходити на роботу чи треба якісь дозволи чекати? Що нас легалізує зараз в країні?, якщо з 24.02 ми не виїжали.
Житло зняти з першого дня зможемо (в плані чи матимемо права укладати договір)?
Якщо можна детально підкажіть від моменту перетину нашого кордону. Нюанси в оформленнях і наші права.
Лячно), але страшніше, що вже пережили, явно не буде, тому налаштовуємось на позитив.
Буду дуже вдячна за всю інформацію!
По роботі. Автор, якщо ви з чоловіком мову не знаєте, то вам ’світить’ хіба завод чи щось таке - фізична праця. Часто при заводах дають житло в хостелі. Буває безкоштовно, а буває за 300-500 зл з людини. Але це умови ще ті - кращі традиції общаги, тільки ще зміни у всіх в різний час.
Чому ви вибрали Польщу? Я, сама в Польщі, але не розумію людей, які сюди їдуть не маючи тут ніяких зачіпок. Якби я не знала мови і мені б світила фізична праця, то шукала б можливість попасти в північну Європу, куди самі поляки на заробітки їздять.