Поліпривіт всім• 07 апреля 2023
Дочери 14, просится в клуб на группу Жадан и собаки, вы бы пустили?
На 19.00 и до 21.00 выступления, клуб ночной. Понятно что в 21 00 домой заберу. Ну блин запрещаю она рыдает, подруги идут. А мне страшно ее пускать....
Кава з адреналіном• 07 апреля 2023
Ответ дляЛЮБА
Та да , лет до 60 запереть в комнате, а то не дай бог что …
Ну свою можете відпускати куди хоче і в скільки хоче…. У мене інші плани)
Ответ дляКава з адреналіном
Проблема в тому, що там дітям не місце і не потрібно прикладати зусилля для того, щоб діти швидше почувалися дорослими. Ні, звичайно, якщо це справжні дорослі поступки, то чому б і ні? А от на те бл…во, що коїться в тих клубах навіть дорослим не бажано дивитись. Ні, категорично і крапка.
« бля.. коїться» прямо во время концерта? Вы странная.
Кава з адреналіном• 07 апреля 2023
Ответ дляchancee
Ні, я маю мізки і потім не хочу вигрібати наслідки.
Ответ дляКава з адреналіном
У меня с моими детьми доверительные отношения , как у меня были с мамой , мои дети не мои планы должны оправдать , а главное своих целей добиться , но боюсь вам этого не понять .. жаль вашего ребенка …
Кава з адреналіном• 07 апреля 2023
Ответ дляЛЮБА
У ваших дітей «свої цілі» це тусня в клубі? Я роблю все, щоб у моїх дітей були інші цілі і такі місця де алкоголь, наркота і бля…во обходили десятою дорогою.
Ответ дляКава з адреналіном
У моих разносторонние цели , и потусить одна из них ))) представляете и такое бывает !умеют разделить время на обучение и отдых ! Надеюсь вы троль , так как если нет , то у вас все грустно (((
Кава з адреналіном• 07 апреля 2023
Ответ дляЛЮБА
Ні, я не троль. Тусити можна по різному, не обов’язково в клубах.
Поліпривіт всім
• 08 апреля 2023
Ответ дляНезнакомлюся
Бідна дитина...
Почём видно что она бедная, ляп абы что написать.
Незнакомлюся• 08 апреля 2023
Ответ дляПоліпривіт всім
По вашій темі і відповідям, ви явно перегинаєте палку і взагалі досить дивна мама. Таке відчуття, що ви десь в СРСР застрягли. Уявляю, як вона подругам каже - мене мама не пускає на концерт з 19 до 21... Стрес, розуміння того, що в усіх мами як мами, а в неї таке, сором перед дівчатами за усю цю ситуацію з гіперопікою, і розуміння, що мама їй взагалі не довіряє. Тому - так, бідна дитина.
КаРаКаТиЦа• 08 апреля 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
Автор, простите, а Вам сколько лет, что вы такая строгая? Вы сами на Казантип, на Ибицу не летали поплясать?
Почему вы думаете, что все непременно летали поплясать на Ибицу или на Казантип?
Поліпривіт всім
• 08 апреля 2023
Ответ дляНезнакомлюся
Какой срср, она давно сама по себе гуляет. Никогда особо не контролировала. Подруги вообще ничего не говорилось , тему только вчера подняла.
Клуб не близко к дому и находится в парке где сбоку посадки. Вот реально мне страшновато, так как караулить я ее не буду под клубом. И более чем, сама и возвращается с подругами.
Незнакомлюся• 08 апреля 2023
Ответ дляПоліпривіт всім
То завезіть дівчат, почекайте 2 години в кафешці поряд і заберіть, і вам спокійно, і дівчата потусять.