Міні-бікіні• 08 апреля 2023
как отказать логопеду в занятиях?
занимаемся уже долго. Хочу прекратить занятия. Но не знаю как сказать, очень неудобно
Оченьценная• 08 апреля 2023
Подякуйте за його роботу і скажіть, що хочете припинити заняття з власних причин.
Міні-бікіні
• 08 апреля 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
А можна поцікавитись чому ви прийняли таке рішення?
не має результату.
Гадаю_По_шнуркам• 08 апреля 2023
Ответ дляМіні-бікіні
не має результату.
А ну так це суттєва причина. Кажіть, що поки що робите перерву.
А скільки займаєтесь? У мене старша дитина почала займатись з логопедом в 3,8 і до майже п’яти років результат був не дуже помітний, але з п’яти років був прорив. Тобто логопедичний масаж і заняття дуже їй допомогли.
Міні-бікіні
• 08 апреля 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
багато років, дитина з мовленевими порушеннями
Белочкой зови• 08 апреля 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Щось мені здається , що просто зрілість мозку відбулася
Гадаю_По_шнуркам• 08 апреля 2023
Ответ дляМіні-бікіні
Автор, в першу чергу вчиться відстоювати свої інтереси і інтереси дитини. В такій ситуації я б прямо питала, чому немає результату і шукала б ще когось.
Тримайтеся. Бажаю вам знайти свого логопеда.
Свекруня• 08 апреля 2023
Прекращайте и ищите ноомального спациалиста
Вот моя тема, меньше месяца назад. Советчицы даже диагнозов наставили)
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3301171
Сменили логопеда 20 марта, занимаемся ежедневно. Ребенок стал выговаривать ВСЕ звуки, включая ’р’, сейчас отрабатываем автоматизацию.
Все будет хорошо, не продолжайте тратить время без прогресса!
Не прохожу мимо• 08 апреля 2023
У дітей однакові проблеми. М´який звук Р відсутній. Повела їх обох в 8 і 6 років. Старший за 3 заняття повністю виговорився. Наче і не було. А малий ходить вже 2 місяці і ніякого прориву ВЗАГАЛІ. Мабуть, ще вік не прийшов
Наездница• 08 апреля 2023
Ответ дляМіні-бікіні
не має результату.
Скільки займається дитина? І які проблеми?
Ясамаякрасивая)• 08 апреля 2023
Ви можете змінити і це нормально. Так і кажіть хочу,перервУ і інший підхід. Але,якщо дитина важка.. то скоріш за все треба комплексний підхід. Який вік і чи залучали ви психолога до занять?
Міні-бікіні
• 08 апреля 2023
Ответ дляНаездница
зараз 8, займаємося з 2 років, з різними спеціалістами.
Моторна алалія, сдвг
Шпондєр• 08 апреля 2023
Є логопеди, які працюють на результат і він приходить швидко.
Є такі,як вважають, що чим більше ходить Ваша дитина, чим більше Я заробляю..
І це дуже очевидні речі.
размахер• 08 апреля 2023
Ответ дляМіні-бікіні
Моторна алалія, сдвг
А вам объяснили что такое алалия и каких результатов стоит ждать при попытках ее коррекции?
Міні-бікіні
• 08 апреля 2023
Ответ дляШпондєр
І це дуже очевидні речі.
Вона даже гарно з ним прауювала. Був великий прогрес, просто всі втомилися. І він не хоче, і їй з ним вже важко.
Советничаю тут• 08 апреля 2023
У нас обставини склпдаються так, що змушені зробити перерву в заняттях з 9.03 на невизначений строк.
Козачка• 08 апреля 2023
Ответ дляМіні-бікіні
У меня ребенок с похожими проблемами, тяжелые патологии речи ,в прошлом году в связи с войной поменяли,т.к наша выехала . Но мысли поменять были до этого уже не видела эффекта .
Скажите ,что делаете перерыв.
Меня много• 08 апреля 2023
А зачем говорить - делаем перерыв? 🤷🏻♀️
Это ж обман себя в первую очередь
Я когда уходила от репетиторов - что сама в подростковом и взрослом возрасте, что ребёнка уводила, по разным причинам - всегда говорила что наше сотрудничество заканчивается сегодня, спасибо за уделенное время )
Просто зачем эти недоговорки...
Это ж обман себя в первую очередь
Просто зачем эти недоговорки...
Шпондєр• 08 апреля 2023
Ответ дляМеня много
А зачем говорить - делаем перерыв? 🤷🏻♀️
Это ж обман себя в первую очередь
Просто зачем эти недоговорки...
Это ж обман себя в первую очередь
Просто зачем эти недоговорки...
Я тоже не понимаю этого.
Елена 1919• 08 апреля 2023
Ответ дляМіні-бікіні
не має результату.
Результат должен быть через пару занятий.это не ваш логопед