Оно само купилось• 08 апреля 2023
Как вам пальто? С чем носить его?
Какой шарф и обувь? И сумку посоветуйте кто разбирается
Оно само купилось
• 08 апреля 2023
Ответ дляНе служанка
Вас заставили это купить?
я сама его купила
оно нормально выглядит, не знаю, может эти фото неудачные
вот еще такое есть
viktori_ya07• 08 апреля 2023
Автор, Ви відчайдуха! Мене у відкритій темі без зайвої скромності обгадили за моє пальто, а Ви анонімів підключили) По темі не пораджу, але ось Вам за хоробрість
Оно само купилось
• 08 апреля 2023
Ответ дляviktori_ya07
а де ваша тема?) иду почитаю
Плету корзинки• 08 апреля 2023
Носити точно не з тими джинсами і светром, що на фото. Бо це копиця сіна, а не людина. Там ретушер реально посивів, поки це привів ло ладу. Ну бо неможливо запхати такий об´ємний светр під таке тонке пальто і щоб ніде не стирчали складки і гладенько все лягло по стегнах.
До цього коміра верх - або круглий виріз або стойка (гольф) і звичайний невеликий шарф. Низ - спідниця вище коліна і колготи або прямі джинси злегка звужені до низу і щільні на стегнах. І взуття на масивній підошві ’мартенси/гріндерси’ або лофери.
Оно само купилось
• 08 апреля 2023
Ответ дляПлету корзинки
дякую !!!)) наконец-то по теме
viktori_ya07• 08 апреля 2023
Ответ дляОно само купилось
а де ваша тема?) иду почитаю
Ой, ні, не треба, будь ласочка
viktori_ya07• 08 апреля 2023
Ответ дляПлету корзинки
З усім згодна. Як на мій смак, мені б ще сподобались під це пальто черевики без підборів на широкому міцному каблуку (по типу чоловічих) і велика сумка на плече. Це я так бачу. Не люблю ридікюльчиків)
Оно само купилось
• 08 апреля 2023
Ответ дляviktori_ya07
Ой, ні, не треба, будь ласочка
ну скиньте))
viktori_ya07• 08 апреля 2023
Ответ дляОно само купилось
ну скиньте))
Ви ж можете подивитись в моєму профілі, але не раджу. Там срач і взагалі не про те) Не варто)
Анонимус Я• 08 апреля 2023
Ответ дляОно само купилось
30% шерсти
бренд вроде нормальный
Може 600?
Анонимус Я• 08 апреля 2023
Ответ дляОно само купилось
я сама его купила
вот еще такое есть
Покажіть як воно вживу виглядає?