Тишком_нишком• 08 апреля 2023

Недостаток фолиевой кислоты (В9) у ребенка

Подскажите пожалуйста, может кому-то назначали препараты фолиевой кислоты детям?
У моего ребенка (10 лет) дефицит, педиатр сказала, что детям фолиеву назначать нельзя, нужно просто есть зелёные овощи и салаты. Ребенок не хочет есть как он говорит траву, да и не уверена в безвредности несезонных ранних овощей, а есть нужно много(((
Может всё-таки есть какие-то детские формы фолиевой кислоты, она же витамин В9. Спасибо.
Ку ка ку ка ку• 08 апреля 2023
А вы анализы сдавали или по симптомам назначили?

Звоночек• 08 апреля 2023
Нам невролог назначала ещё 2х было.
Вы мутации фолатного цикла сдавали?
автор Тишком_нишком • 08 апреля 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
Сдавала анализы, уже дважды с интервалом в два месяца.
автор Тишком_нишком • 08 апреля 2023
Ответ дляЗвоночек
Нам невролог назначала ещё 2х было.
Вы мутации фолатного цикла сдавали?
Нет, мы сдавали панель сахарного диабета и там была эта фолиева кислота
Вишиванка• 08 апреля 2023
Метилфолат, метильная форма которая не требует розщепления организмом
Звоночек• 08 апреля 2023
Ответ дляТишком_нишком
Будет возможность, сдайте в Синево, если там есть гомозигота в каких-то генах, то фк не усваивается и это влияет на обмен веществ во всём организме.
автор Тишком_нишком • 08 апреля 2023
Ответ дляЗвоночек
Хорошо, спасибо за совет
Все питаю зарання• 08 апреля 2023
Моей генетик назначила в 7 лет, пьем курсами 2 раза в год.
Ні грама• 08 апреля 2023
фолієва не лише в салатах.Викручуйтесь з їжею. Яйця теж джерело фолієвої. На сніданок омлет зі шпинатом. Паштет домашній з печінки - яловича печінка найбільше має фолієвої. Це й звичайна капуста, і хліб з муки грубого помолу. Авокадо, банан, горіхи

автор Тишком_нишком • 08 апреля 2023
Ответ дляНі грама
Да, спасибо, я пытаюсь разнообразить питание, но у меня такой едок, живёт на одних макаронах и мясе, не знаю как в него ещё что-то запихнуть(((
Ні грама• 08 апреля 2023
Ответ дляТишком_нишком
Не купуйте макарони. Бо це не є збалансованим харчуванням, може через це і виникла проблема ?
автор Тишком_нишком • 08 апреля 2023
Я вот читаю, что в Европе все злаковые дополнительно обогащают фолатами, как у нас соль йодом. Почему же нельзя препарат дать немаленькому уже ребенку? При беременности всем назначают.
Ні грама• 08 апреля 2023
Якщо дитина не буде мати доступ до макаронів і всякої фігні - побуде трохи голодним - почне нормально їсти. Зробіть красиву презентацію на тарілці. Я до овоців привчала через домашню шаурму ))))
автор Тишком_нишком • 08 апреля 2023
Ответ дляНі грама
Так а чем его кормить, он ничего не любит. Я если честно такая же в детстве была.
Ні грама• 08 апреля 2023
Ответ дляТишком_нишком
то вирішуйте з лікарем, отримайте консультацію у іншого ще лікаря. Ви розумієте, що доки дитина лише на макаронах , толку від таблеток буте?
автор Тишком_нишком • 08 апреля 2023
Ответ дляНі грама
О, это кстати идея) спасибо)
В Макдональдсе кстати любит поесть, да...
Ні грама• 08 апреля 2023
Ответ дляТишком_нишком
А що, крім макаронів, взагалі страви закінчується?
Стільки круп і способів їх приготування )))) столько овочів. Відкрийте книгу кухаря і запропонуйте йому вибрати, щою хотілось. Чесно, в мене дитина через проблеми саме зі здоров´ям багато чого не могла їсти в ранньому віці. Так от я викручувалась і з безглютеномиі і безмолочним харчуванням. Все можна, абсолюбто. Не хоче їсти - вийшов з кухні. Наступний прийом їжі за розкладом. Я не розумію, коли це стосується здоров´я ’не хочу, не буду’. Я купа різних страв.
автор Тишком_нишком • 08 апреля 2023
Ответ дляНі грама
Ну він їсть з апетитом все з тістом. Млинці різні, вареники, пельмені, бургер, піца, випічка. Інші страви теж даю, звісно, але там треба танці з бубном підключати.
Ні грама• 08 апреля 2023
Ответ дляТишком_нишком
Підключайте значить. Нестача фолієвої кислоти не виникла ж на рівному місці так? Подивіться на раціон - скрізь тісто. Його треба прибирати. Не може бути 90% раціону - борошно. Ми взагалі майже його не вживаємо. 2-3 скибки хліба вдень максимум. Пельмені то раз в 2 місяці. Є рецепт піци без звичайного борошна.

автор Тишком_нишком • 08 апреля 2023
Ответ дляНі грама
Дякую, я все розумію і на 100% згідна з вами.