Зам. зав. Анонима• 08 апреля 2023
Анемія у дитини
Дитина 10 років, вага 33 кг. Два місяці тому феритин був 7. Призначили Мальтофер. Ось здали аналіз повторно, А феритин піднявся всього до 15. Я надіялась буде вищим.
Підкажіть, будь ласка, що призначали вашим дітям при анемії, що було б більш ефективним? Чи ми просто мало ще п´ємо (призначили на 3 місяці)?
Дякую.
Зам. зав. Анонима
• 08 апреля 2023
Ответ дляДоставучая
Не видно анемии
А феритин 15-це не мало?
Зам. зав. Анонима
• 08 апреля 2023
Ответ дляsky-labs
Биохимия и ОАК есть?
Ні, цього разу здали тільки пакет Анемія. Біохімію взагалі не призначали ніколи
Зам. зав. Анонима
• 08 апреля 2023
Ответ дляsky-labs
ОАК есть?
Ні, свіжого нема. Останній 2-х міс давності, там все ок було, тільки гемоглобін 110 і насиченість еритроцита киснем знижена. Власне по тому і запідозрили анемію.