Вільний митець• 08 апреля 2023
Що робити якщо свекор пристає?
Спочатку думала здалося, але кожного разу як якесь застілля або спільне свято , він посміхається, то за руку порухає то за плече, типу випадково і сідає постійно лише біля мене . Жінки у нього немає, тому не дивно, але мені це зовсім не подобається. Чоловікові боюсь сказати бо вони все життя з ним були в поганих стосунках, нещодавно тільки знайшли спільну мову, а тут таке….
Вільний митець
• 08 апреля 2023
Ответ дляSo_so
Та Вы шо? Он же Вас жирной называет
Ви щось плутаєте, я все життя худою була
Красота неземная• 08 апреля 2023
Ответ дляВільний митець
Разжирейте
Фізик-ядерщик заочно• 08 апреля 2023
На зорі моєї молодості свекор робив конкретні натяки. Було навіть видав, що добре, аби я ходила лише у футболці і не вдягала зверху нічого (футболка була світла і я так розумію він намагався розгледіти під нею білизну). При тому намагався погладити. Дружина в нього є (мати чоловіка). І він не боявся робити це практично у неї під носом.
Якщо раніше думала, що мені здалось, то після того вже точно зрозуміла, що до чого
Спілий баклажан• 08 апреля 2023
Біля мене теж свекор постійно сідає. Може і обійняти. За ніс мене може взяти ніжно (не в плані якось збочення) і скаже :’ Яка ти в нас гарна, чи сонечком назве’. Передає мені ковбаску, бо невістка ж схуднула😁 може і пошлятину пожартувати . Але таке він може і при синові сказати. Заходе на каву. Живуть правда близько біля нас , є жінка в нього. Але він був гулящім... Але я ніколи не думала що він пристає. ... Може ви якось це не правильно зрозуміли? Чи прям реально прямі натяки?
Коварная Зая• 08 апреля 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Ужас. Извращение.
КокошинЭль• 08 апреля 2023
Це не пристає))) ну не вистачає жіночої уваги,можна в жарт перевести))) пам´ятаю, як познайомилась з майбутнім чоловіком,прийшли до його батька в гості( це ми вже зустрічалися багато років), якось батько сказав:’таких женщин как ты больше не рожают,повезло ведь сыну’. А потом якось на одному з фото він приобняв,поклавши руку мені на стегно. Ми сиділи поряд на дивані. Наче і нічого,але ж не норма. І я в жарт сказала,що треба Вас знайомити з жінкою,в мене одна кандидатка вже є’))) посміялись обоє і відлягло)))
Але він чоловік красивий, реально, уявляю як по молодості(хоча він і зараз не старий)жінок за ним бігало,тому така реакція ясна. Хтось залишиться ловеласом і в 80)))
Вільний митець
• 08 апреля 2023
Ответ дляротцвеники
Но тема то Ваша,про свекра
Ні це зовсім інша тема
Пожарник• 08 апреля 2023
Ответ дляSo_so
Та Вы шо? Он же Вас жирной называет
+1, а до того її свекруха за*пала’
Вільний митець
• 08 апреля 2023
Ответ дляСпілий баклажан
Та я незнаю вже що думати, бо ніколи не стикалась з таким але буває що комплімент зробить типу яка в тебе фігурка, або буває коли на кухні щось готую то починає заливати яка хазяюшка у нас файна, і сидить просто поряд і тільки дивиться
Фізик-ядерщик заочно• 08 апреля 2023
Ответ дляКоварная Зая
Ужас. Извращение.
Так. Мені дуже неприємно було, що таке взагалі можливе у родині.
Качка в тапцях• 08 апреля 2023
Представила у моей дочки такую ситуацию
И вот она бы мне рассказала, что делать?
Стало смешно, муж или втулил свату или я б его за яички подергала в укромном месте наедине.
Заздрість то погано• 08 апреля 2023
Надо мужу сказать , а то будет продолжатькогда поймет что об этом никто не знает
Завжди недо...• 08 апреля 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Ужас! Фу... это ж похоть! Грех один из сильнейший. Потерянный совсем?? (дикий пардон!) Я знаю РЕАЛЬНЫЙ случай, где сын женился, а потом развелся ПОТОМУ, что его жена вышла замуж за свекра.. во как и дети у нее были и от сына и от свекра.. Но там свекр был дико, просто дичайше богат....потому вне ’закона’ было все...
Вільний митець
• 08 апреля 2023
Ответ дляЗаздрість то погано
Не хочу их ссорить у них только все наладилось😐
Завжди недо...• 08 апреля 2023
Ответ дляВільний митець
Тогда подошла и лоб ’Иван петрович, ко мне с таким больше НИКОГДА не подходить! Никогда подобные темы со мной не затрагивать! держите дистанцию!’ смело и решительно...
Завжди недо...• 08 апреля 2023
Ответ дляМеня не звали
Переводить в шутку да и всё. Незачем мужу говорить.
Увы, в мужской психике ’перевод в шутку’ означает: МНЕ НРАВИТСЯ, продолжайте.. не возражаю
Завжди недо...• 08 апреля 2023
Автор, надо сразу и однозначно такие вещи прекращать! Так чтобы Ваша реакция была понятна даже слепому/глухому и немому...
Заздрість то погано• 08 апреля 2023
Ответ дляВільний митець
Ну он не по отцовски поступает , так что это не надолго , муж тоже должен знать что происходит , если отец как не отец вы не можете это скрывать , так что наладилось что бы сыну в спину ударить . Грош цена таким налаженным отношениям
Veronika_100k• 08 апреля 2023
Ответ дляМеня не звали
Переводить всё в шутку означает - со мной так можно. Поэтому так себе идея.
На циголках• 08 апреля 2023
Ответ дляЗаздрість то погано
Точно, и если что то еще так вывернет, будто авторка сама была не против.
На циголках• 08 апреля 2023
Ответ дляВільний митець
То что он пристает к жене сына - это вы называете ’наладилось’? Скажите мужу обязательно. Иначе может обернуться так вас выставят будто вы сама были не против со свекром замутить
Спілий баклажан• 08 апреля 2023
Ответ дляВільний митець
Мій також дивиться я як роблю. Але я його виганяю. Ми язвим вічно одне одному. Але любимо теж одне одного😁 за фігуру нічого не говорить. 🤔