Маю декілька думок• 08 апреля 2023

Хочу давно дачу, однак чоловіку байдуже все

Так сумно, що вже скоро 40 років, а я все життя страждаю в квартирах. Жили після весілля 15 років в Києві, два роки тому переїхали в маленьке містечко у зв´язку з новою роботою чоловіка. Тоді я подумала, що ось, це шанс переїхати в свій будинок. Однак у місті, де ми зараз, немає зовсім приватного сектору, всі будинки далеко за містом, де немає шкіл і садочків, так само як лікарні, чи великого магазину. Всі містяни мають квартири і дачі, які тут коштують копійки в порівнянні з Київською областю.( дача 10 соток з садом, виноградом, будинок садовий 45 кв.м десь 120 тис грн., є й менші ціни). Наші знайомі влітку нас на шашлики запрошували, це такий кайф після душного міста. Тінь, трава, гойдалка, фруктові дерева. А ми живемо всі сезони у клітці, немає дотику з природою жодного, дитина все літо завжди в квартирі росте. Часто на мене находить, накипає і я виказує все чоловіку, пропоную хоч купити саме дешеву дачу для літа, щоб дитя по траві побігало. А він мовчить, або каже, що йому треба ремонт двигуна, або якщо купувати, то вже гарний будинок і жити там. Я кажу добре, тоді давай квартиру в столиці продамо і купимо будинок тут, а він тоді каже: ні, нізащо. А життя все йде і швидко проходить, а я свої кращі роки в клітці живу. А у вас є дача?
Фиона Шрековна• 08 апреля 2023
А Вы имеете опыт ухода за этой красотой?

No problems• 08 апреля 2023
Нет, я как ваш муж - мне оно и даром не надо. Хочется ’поприродить’ - снимаю частный домик возле речки на время, отдыхаю и потом домой.
ПолБатона• 08 апреля 2023
Автор,арендуйте дачу, поиграете в огородника, убирателя участка, ремонтника всего,что только можно, ну и про обычные уборки/ стирки/ готовки тоже забывать не нужно.
автор Маю декілька думок • 08 апреля 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Немає, але я знаю, щоб більш не хочу щоб літо в квартирі проходило.
ДваДваВісім• 08 апреля 2023
Чому чоловіку має хотітися дачу? Лише через вас?
Скокмоно - стокнуно• 08 апреля 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Ви хоч уявляєте скільки там роботи?
No problems• 08 апреля 2023
Ответ дляПолБатона
И оно все равно не сравнится со своей реальной дачей, потому что в чужое не надо вкладывать, а в свое придется.
ДваДваВісім• 08 апреля 2023
Ответ дляМаю декілька думок
На роботу у вас що, ніхто не ходить?
Фиона Шрековна• 08 апреля 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Чтоб было красиво нужен уход. Это огромный физический труд + деньги. Если муж против дома, то все это ляжет на вас. И вам некогда будет любоваться природой

ПолБатона• 08 апреля 2023
Ответ дляNo problems
Автор может потестить демо версию,а уж если зайдет, то и вкладывать
Ответ дляПолБатона
Оренди немає тут, тільки продаж. А там де ви живете яка ціна оренди дачі?
Дружная семейка• 08 апреля 2023
Нема і не хочу.
Залатавая• 08 апреля 2023
Оба работаете или только муж?
Свекруня• 08 апреля 2023
а в якому регіоні такі шарові ціни?
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Ви хоч уявляєте скільки там роботи?
Мені все рівно, хай хоч срач буде, а я сяду і книжку в тіньку почитаю.
Фиона Шрековна• 08 апреля 2023
Ответ дляМаю декілька думок
А так лето будет проходить раком
Ответ дляДваДваВісім
На роботу у вас що, ніхто не ходить?
Ми двоє важко працюємо в офісі, хочеться віддушину мати.
Скажений гудзик• 08 апреля 2023
За містом це кайф - більшість заможних людей живуть літом за містом.
Моторошні троянди• 08 апреля 2023
Арендуйте на лето да и все) Может и мужу понравится

Ответ дляЗалатавая
Оба работаете или только муж?
Обоє юристи- я практикую приватно, чоловік на державу.
Радикальная• 08 апреля 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Ви хоч уявляєте скільки там роботи?
Сколько?
Покосить и спелить лишнее, закрести листья и старую траву. Если участок незагажен барахлом, то и убирать не тяжело. Люлям репродуктивного возраста.
ДваДваВісім• 08 апреля 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Ну то літо все одно ви в офісах проводите, а не в квартирі.
Скокмоно - стокнуно• 08 апреля 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Я не про срач. Ви уявлення не маєте, що таке дача, ваш чоловік правий, це просто ваша забаганка.
Моторошні троянди• 08 апреля 2023
Ответ дляФиона Шрековна
А так лето будет проходить раком
А без гектара огорода вы не можете представить?
Ответ дляРадикальная
Сколько?
Я теж так думаю, купити чисту від хламу ділянкі з садом і садосим будинком і кайфувати влітку.
Попа как у Кардашьян• 08 апреля 2023
Автор, оце вповзла в квартиру щойно. Спина колом, бо я захотіла розарій 7*3. А чоловік сказав: вы любите розы, а я на них.... А саджанці вже куплені, треба садити було. Лазив коло свого винограду, хрєн допоміг щось. Ото і у вас так буде. Або зацікавте його барбекюхами, альтанками, мо там поруч водойма, так рибалкою і т.д., або не заводьтесь.
Радикальная• 08 апреля 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Так уговорите мужа, тем более цена смешная.
Фиона Шрековна• 08 апреля 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Так не получится. Зарастет травой, разрушит дом. Будут змеи и клещи.
МамОмужа• 08 апреля 2023
Там роботи багато, ,ніколи книжки читати. Ніколи квартиру не проміняю на дім.
Свекруня• 08 апреля 2023
Ответ дляМоторошні троянди
а грести листья
собирать яблоки и орехи
косить тразу
поливать грядку цветов
обрывать ягоды с кустов не нужно?
нв даче и без угорода упахаться можно