Бачу тут на форумі дівчата показують, що підбирають собі речі різні на літо, шльопки плаття літні .Ніколи не купувала наперед, бо потім щось інше подобається,а це що купила не хочу))
Найщасливіша• 09 апреля 2023
Всегда покупаю зимою на лето , и летом если что то нравится беру, но сейчас не много беру . Детям уже все купила на лето
Анти-анонім• 09 апреля 2023
Якщо обдумано купляти, то не розподобається.
А потім, в розгар сезону, значно дорожче.
Цього року не купляю нічого, одяг наче є, а зайвих грошей немає.
Каркуша Клара• 09 апреля 2023
Я ношу класику. Замовила в баєра дві пари балеток Шанель, поки вона викупить і доїдуть, буде літо
А я нівроку• 09 апреля 2023
Ребенку все на лето купила в прошлом августе по скидкам.
Сама буду носить что есть.
КараПузовна• 09 апреля 2023
Покупаю. Поняла, что спонтанные покупки для меня лучше и еще лучше, когда к началу сезона у меня почти все есть. Потому что когда начинаю выбирать конкретную категорию одежды, то почти ничего найти не могу, либо дорого, но чаще не нравится, а покупать что-то надо
Ответ дляАнти-анонім
Не мала на увазі що розподобалось. Просто зимою міряєш сукню класна пасує ідеально, літом одягаєш -як я могла таке купити)))
Люблю порядок• 09 апреля 2023
Купила трошки в терапевтичних цілях) На знижках. Ситуація така, що я хз, чи зможу собі дозволити нові колекції цього року
Ответ дляКараПузовна
Так, теж праві, деколи імпульсивна буває краща ніж обдумана)
Вбигудях• 09 апреля 2023
Ответ дляА я нівроку
Сама буду носить что есть.
И я также. Уже на следующую зиму покупаю.
Патріотка з дивану• 09 апреля 2023
Ответ дляКаркуша Клара
Покажите )
Ответ для5cmhybyna
ношу кросовки цілий рік
І я) класичний Reebok)
Одні думки• 09 апреля 2023
Ответ дляНаталиNataly
І я) класичний Reebok)
А на пляж? А под платье романтичное летом?
Одні думки• 09 апреля 2023
Зимой покупаю платья на скидках. А обувь ближе к лету, потому что не понимаю, что будет модно и актуально.
Ответ дляОдні думки
Ні, ну на вихід не ношу кросівки.Але по скільки цей вихід не так часто)) Можна сказати що постійно у кросівках)
Боневтікла• 09 апреля 2023
Я покупаю на турецких точках в инстаграме
С января уже активно продается лето, и хорошие модели размеры еще попробуй ухвати
Вредняжка• 09 апреля 2023
Собі купую літнє в середині літа як розпродажі. Дітям по мірі необхідності, малому учора тільки кросівки легші купили.
Куда ж без меня• 09 апреля 2023
Я ничего не покупаю. Пару футболок куплю в мае июне. Может быть. С прошлых лет с одеждой ничего не случилось
Я вся ваша• 09 апреля 2023
Ещё с зимы начинаю покупать) купила шлёпанцы зимой, две пары шорт, сарафан) а сейчас ищу сапоги зимние, так как цены хорошие на них))
А летом конечно ещё что то понравится-куплю ещё)
Ответ дляКуда ж без меня
Так, якщо брати якісне,носиться не один сезон
Мядуза аля моргонер• 09 апреля 2023
Треба докупити 3 футболки і одні велосипедки чорні. І ще піжамні шорти. Все.
Може ще босоніжки - але це якщо сподобаються і буде скидка.
Ответ дляБоневтікла
Турецьке класне тільки дорожчі моделі, чи ні?