Я в дамках• 09 апреля 2023
До війни купувала іноді в секонд хенд, а зараз там один хлам. А у вас у місті як?
Ситуація аналогічна чи ні?
Куда ж без меня• 09 апреля 2023
Вот реально хлам, а здесь все пишут, что прада и шанель по 5 грн нагребают.
Весотехник• 09 апреля 2023
Тоже хлам. Хумана, эконом. До войны было в разы лучше ассортимент даже в последний день завоза. Сейчас в первый день одни заношенные обрыганые кофты висят
Істеріомама• 09 апреля 2023
Мне кажется там хлам последних несколько лет. Лет 5-7 назад было много интересных вещей
Весотехник• 09 апреля 2023
Ответ дляКуда ж без меня
+
Я в дамках
• 09 апреля 2023
Ответ дляІстеріомама
Згодна, що з кожним роком все гірше. Я зараз перейшла на укр мас маркет.
Я в дамках
• 09 апреля 2023
Ответ дляФсеСама
Хм, а я як раз начиталась тут тем і вирішила вперше відвідати...
Відвідали?
Хата на мати• 09 апреля 2023
Детское беру
В пятницу после работы зашла купила сыну спортивные штаны и футболку, отдала 130 грн
Я в дамках
• 09 апреля 2023
Ответ дляХата на мати
Детское беру
От за дитячий вибір я не знаю. Писала в стартпості і оцінювала суто доросле, бо діток не маю.
Коплю на груди• 09 апреля 2023
Мені подрбається смарт стор. І люкс і вага, але можу і в магазині купити і за кордоном, мені без різниці
Я в дамках
• 09 апреля 2023
Ответ дляКоплю на груди
У нас такого немає. Вінниця.
Так само, як і Хумани, за яку вище згадували.
IQ 80• 09 апреля 2023
Ответ дляКуда ж без меня
Ні разу такого не читала. Я маю брендовий одяг з секонду, але не по 5 і не по 10. А по 50 і по 100)).
Останнім часом не побачила різниці в ассортименті. Все як завжди. Бувають удачні дні, а бувають ’пусті’
дама_из_декрета• 09 апреля 2023
По різному буває, якщо ходити постійно то можна знайти щось гарне , але якщо один раз зайти за чимось конкретним, то можна і не знайти нічого. З останнього купила чоловікові теплу рубашку на шерпі , нову . Рюкзак для роботи теж в гарному стані і якість ок.
Іноді попадаються джинси
Коплю на груди• 09 апреля 2023
Ответ дляIQ 80
Коли нема часу і грошей, то як на зло в е класне висить, коли є час вибрати і гроші, то як на зло фіння висить
IQ 80• 09 апреля 2023
Ответ длядама_из_декрета
Іноді попадаються джинси
О так, я на днях купила джинси, дуже комфортні, вже неділю їх ношу, не можу натішитись. Як я без них жила. Еле дорого заплатила, аж 210 грн.
Я в дамках
• 09 апреля 2023
Ответ дляIQ 80
Ну у вас ціна ще адекватна. Тут дівчина за левайс скіні 600 віддала була тема. Для мене вже краще за 800 нові взяти..
Я от левайс скіні в ідеалі за 300 грн тиждень на шафі продавала.
Баррикадница• 09 апреля 2023
Ответ дляКоплю на груди
Ага, та сама фігня
ОливьЕЖечка• 09 апреля 2023
Заметила, что и за границей ассортимент в секондах стал заметно хуже.
Вам телефонограмма• 09 апреля 2023
Хлам. Заходила иногда из-за игрушек, были офигенные мягкие игрушки в день завоза. Теперь и того нет
IQ 80• 09 апреля 2023
Ответ дляЯ в дамках
Це в перший день завозу. Не знала що перший день, зайшла випадково. Я не люблю перші дні. Шопінгуюсь наприкінці , коли ціни радують. Пару днів назад купила гарну футболку чоловікові за 30 грн. Оце норм для секонда.
Экспертиза• 09 апреля 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
За границей нормальных секондов и нет в некоторых странах
Только благотворительные магазины, куда люди свое ненужное относят. Там так себе ассортимент, не сравнить с экономом в день завоза
Марічка• 09 апреля 2023
Ответ дляIQ 80
Я так само, купила джинси минулого місяця за 130 грн. Є точно такі ж в іншому кольорі, але куплені в магазині за 1200. Беру часто таку модель, тому що хорошо сидить. Тому звичайно рада.
Фенте Фря• 09 апреля 2023
да, хуже ассортимент, но как и раньше - толпа в первый день и в последний
, причем очередь ещё до открытия, 6 лет назад такую же картину наблюдала.
ПодругаМужа• 09 апреля 2023
Так есть дорогие секонды типа хуманы, там вещи хорошие,
Если дешовые то понятно что хлам
Все возможно• 09 апреля 2023
Ответ дляКуда ж без меня
От самого сека зависит. Есть места с хламом, есть норм
Я в дамках
• 09 апреля 2023
Ответ дляПодругаМужа
Если дешовые то понятно что хлам
Так до війни можна було ок речі знайти у звичайних. Зараз ні. Хумана не всюди є.
Марічка• 09 апреля 2023
Я навпаки під час війни відкрила для себе Хуману. Я не супер моднік, але частину одягу для дітей беру там. Собі також буває беру, але рідше. Об´єктивно повністю нормально одягнутись там не реально. Заміксувати речі можна. Типу джинси, кардигани, базові светри можна знайти нормальні за адекватні гроші.