Анчо Ус• 09 апреля 2023

Коріння орхідеї

Орхідея втрачає коріння. Воно чорніє, а потім засихає. Полив регулярний. 1листок хворіє. Удобрюю ярос та НВ101. Ніякого толку. Викинути і не заморочуватись?
Попадалочка• 09 апреля 2023
А моя не квітне. Листя лиш нарощує(
Без QR коду• 09 апреля 2023
Викинути.
автор Анчо Ус • 09 апреля 2023
Ответ дляПопадалочка
А моя не квітне. Листя лиш нарощує(
І в мене те ж саме з іншими орхами ((
Правильно_Валерчик• 09 апреля 2023
А поїти їх скільки раз в місяць потрібно?два рази достатньо?
Луковая• 09 апреля 2023
Сама ще не пробувала, але пишуть що потрібно все старе коріння обрізати і засипати зрізи активованим вуглем або корицею
Проня_Прокоповна• 09 апреля 2023
Пересадіть її в новий субстрат і приберіть всі підкормки.
Комиссия50%• 09 апреля 2023
Викинути ярос перед усім. Коріння треба наростити. Це краще зробити у мху. Спеціальний такий для орхідей -сфагнум.
Чорніти може від води. Мені здається, що вона у вас була посаджена не в досить вологоємку кору, тобто швидко висихає, або занадто утрамбована, або пагано провітрюються коріння. З неї ще буде толк.
Комиссия50%• 09 апреля 2023
Ответ дляПопадалочка
А моя не квітне. Листя лиш нарощує(
Значить у вас занадто жарко. Вони квітнуть при перепадах температур.
НичеНипанимаю• 09 апреля 2023
Ярос - ти фігня рідкісна
ШанельКуКу• 09 апреля 2023
Обрежьте цветоносы, они тянут с растения силы.
Попадалочка• 09 апреля 2023
Ответ дляКомиссия50%
Не знаю навіть...приблизно 18, батареї вимкнені. Вночі відкрите вікно, а на вулиці 0- 3-5.. а вона на підвіконні. Тобто перепад таки є, в режимі день/ніч
автор Анчо Ус • 09 апреля 2023
Ответ дляКомиссия50%
Так, в звичайну кору була посаджена і дуже швидко чомусь вона сохла. Тому поїти її треба було кожен тиждень, навіть зимою.
Також підозрюю, що через воду чорніють коріння, але вода фільтрована. Може її ще прокипятить перед поливом?
Проня_Прокоповна• 09 апреля 2023
Ответ дляАнчо Ус
Скоріш за все коріння попалено добривами, тому і чорніють, а потім засихають.
Багиня• 09 апреля 2023
Ответ дляАнчо Ус
Так это перелив! Зачем каждый день???
Уберите ярос, купите укоренитель обычный за 30 грн, в кору добавьте сфагнума и поливайте раз в неделю замачиванием..
автор Анчо Ус • 09 апреля 2023
Ответ дляБагиня
Так это перелив! Зачем каждый день???
Я не писала, що кожен день) поливаю 1 раз в тиждень
Багиня• 09 апреля 2023
Ответ дляАнчо Ус
Ааа, ага. Не так прочитала, действительно. Ну тогда вроде и нормально....
Гидроусилитель руля• 09 апреля 2023
Она ещё нормальная. Совсем черные обрезать. Чернеющие кончики можно намазать антигрибком иногда помогает остановить. Там ещё и новые корни растут. Не выбрасывайте
автор Анчо Ус • 09 апреля 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
Буду пытаться реанимировать 😊
НичеНипанимаю• 09 апреля 2023
Пересадіть у нову кору, і поливайте раз у два тижні. Вона у Вас на дуже сонячному вікні стоїть, що такі плями почалися?
ВыФсеВрете• 09 апреля 2023
Ответ дляАнчо Ус
Когда растениб плохо, его не удобряют. Ее просто надо поставить в вазу над водой. И она нарастит корни. Вид хороший у нее.
Но это долгая процедура, может пол года должна простоять над водой, раз в неделю корни брызгать тоже.