Жена аллигатора• 09 апреля 2023
Девочки, кто еще летом возвращается в Киев?
Вам страшно или нет? Вы планируете на совсем или на время? Я с одной стороны и хочу, так как скучаю, а с другой переживаю. Боюсь, что как только вернусь как назло начнётся очередной треш с ракетами, дронами. А обратно уже не поеду. Устала от всех этих скитаний.
I_am_Ukrainian• 09 апреля 2023
Планирую чуть раньше, но пока не в Киев, а ЗУ. Есть еще немного сомнения, но только потому что потеряется статус укр и потом уже заехать можно будет только по безвизу.
Ответ дляиркин
Я підписана на групу українців в місті, де була березень-серпень 2022, там іноді таке про Україну пишуть, що на голову не налазить. Я як почитаю, самій страшно.
Але ясне діло, що ситуація в Києві і Харкові різна. Хоча й в Харкові люди умудряються жити повноцінним життям. Герої.
нічого тут особливого. в Харкові. прям таки - умудряються.
живуть повноцінним життям. наскільки це можливо.
не бачу нічого, чим відрізняється зараз ситуація в Харкові та Києві. хіба що тим, що в столиці не так постраждав бізнес. можна сказать, зовсім не постраждав, якщо порівнювати з Ха.
Ответ дляoleshenka
В мене сильна депресія почалась. Не справляюсь..... і хочу і дуже боюсь
А нет возможности приехать на неделю , дней 10 ?
Здесь люди пишут , что ездят к мужьям и на Пасху приехали .
Было бы идеально вам приехать и уже здесь на месте решить .
Но вы точно не захотите уже уехать )
Strelka_007• 09 апреля 2023
Ответ дляSara-a
Муж на фронте с марта , я никуда ехать не захотела , хотя есть родственники заграницей и очень звали , детей пока нет у нас , поэтому и не поехала.
Но много знакомых и коллег , кто с детьми , уже вернулись .
Если честно из знакомых нет уже никого , кто беженцами заграницей .
Родственники вообще 25 км .от фронта и никуда не собираются , верят в скорую победу .
Мій так само з березня минулого року на фронті. Якби не хвороба сина, я би не виїжджала з Києва. Але в нас контрольне МРТ і всі обстеження якраз припали на квітень -травень 2022, коли все працювало в столиці дуже нестабільно.
Ответ дляМарфа Васильевна я
Кто хотел уже давно вернулся, сидят на пособии только те, у кого ни кола ни двора
Это в каком смысле? Бомжи с Украины что-ли. Тогда у меня вопрос почему родное государство не помогает? В Киеве стоит куча пустых новостроек. И спасибо Европе что уже второй год содержит таких людей, когда своей стране плевать
Ответ дляappareils
В новобудовах квартири вже куплені кимось, неможна взяти і забрати у когось квартиру.
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 09 апреля 2023
Я з Києва, нікуди не їхала, особисто мені не страшно, але порад не роздаю, бо у всіх різний поріг страху
Ответ дляStrelka_007
Да, мой тоже с марта 2022 .
Все будет хорошо , я зимой как-то сильно поникла была , холодно , темно , у нас со светом и вода и отопление пропадали , а сейчас весна и на душе прям тепло и верится в хорошее !
Ответ дляH12
Це так і є, у нас є знайомі які в Харків повернулись, а є які зі Львова в Польщу переїхали. Гарантій ніхто не дасть, тому по власним відчуттям тільки.
Ви ж ро зумієте, що ті що зі Львова не тікають від війни, а шукають кращого життя. Просто у кожного різні цілі.
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
А где вы сейчас ? Пока не собираемся домой ,в Японии сидим , учим язык ,работаем . Наверно на новый год вернемся .
Ух ти, оце вас занесло))) подобається? Але чоловік казав, що більшість в Японії знає англійську. Це правда?
По темі, в Києві класно, за останній тиждень здається і тривог не було. Я іноді і забуваю, що війна. Особливо, коли багато роботи і немає часу лазити в пабліках
Ответ дляanabelia
Спочатку всім було страшно, всі тікали від війни. А зараз не бачу в цьому нічого поганого. Працюють, винаймають житло, по гуманітаркам не ходять, чому ні?
Ответ дляoleshenka
Чого конкретно боїтеся? Сирен, осбтрілів? Слава Богу давно не було. Все можливо, але в Києві краща ППО. Звісно100 % гарантій нема, так в ні в чому їх нема. Ціни високі-так. З роботами скрутно-так.
Ответ дляrybka21
В Харкові мене би лякала близкість до кордону
Strelka_007• 09 апреля 2023
Ответ дляanabelia
І С300, якими ці тварі дотягуються до Харкова. (
Ответ дляSara-a
Боитесь , не едьте значит пока .
Я не уезжала, но все знакомые, что вернулись довольны , говорят , что ни за что больше не поедут беженцами , только как туристы уже
То же самое.
Все вернулись из знакомых, кто уезжал.
Но у всех хорошая жизнь тут. И мужья хорошие.
Все вернулись из знакомых, кто уезжал.
Ответ дляH12
Спочатку всім було страшно, погоджуюсь на всі 100. Байдуже було є соціал чи ні, табір чи готель. Працювати хоч кудись. Зараз це зовсім інше.