Мальчун-задирун• 09 апреля 2023
У вас вчора - сьогодні не закладає у вухах? Не пищить?
Оно само купилось• 09 апреля 2023
У мене сьогодні три рази було зненацька , аж злякалась як сильно (
За ким я буду?• 09 апреля 2023
В мене вчора було (закладало) і то зрозуміла коли. як ковтнула і краще чути почала.
Однозначная• 09 апреля 2023
У меня вчера вечером было. Сидела спокойно, слушала видео на Ютубе, тишина красота и нате вам
Джулияробертс• 09 апреля 2023
Вчора було погано, як тільки проснулась, голова боліла, тошнота, тиск мабуть. Під вечір полегшало.
Мальчун-задирун
• 09 апреля 2023
Ответ дляОно само купилось
Це ж рідкість для вас?
Мальчун-задирун
• 09 апреля 2023
Ответ дляОднозначная
Це ж рідкість для вас?
Мальчун-задирун
• 09 апреля 2023
Ответ дляОно само купилось
Чоловік каже , що від перепаду тиску . Але я була вдома .
Це ж рідкість для вас?
Мальчун-задирун
• 09 апреля 2023
Ответ дляDr.Koshka
Закладало і вчора і сьогодні
Це ж рідкість для вас?
Каркуша Клара• 09 апреля 2023
У меня вчера днем и сегодня было как предобморочное состояние. Но давление было в норме.
Оно само купилось• 09 апреля 2023
Ответ дляМальчун-задирун
Це ж рідкість для вас?
У мене раніше таке бувало коли ми в гори їздили , або десь різко піднімалась і спускалась теж іноді було . Але я сьогодні нікуди не виходила і так сильно глибоко в голову ще не було .
Мальчун-задирун
• 09 апреля 2023
Ответ дляDr.Koshka
Так, а саме вчора і звеніло і закладало сильно. І голова дуже крутилася. Сьогодні вже майже нічого немає.
Як думаєте, що це було таке?
Щось в атмосфері мабуть
Омлетик• 10 апреля 2023
У меня никогда в жизни не было, но вот месяца 2 последних и закладывает и шум((((