Вероятненько• 10 апреля 2023
Підскажіть що це за нарахування в електрон. кабінеті Нарах. плат. самост. о.п.?
ФОП 2 група . По единому внеску стоять нарахування і борг. Плачу наперед в місяць внесок 1474 грн . Сьогодні заходжу . Висить борг в 11 000 грн і тричі нарахування якісь Нарах. плат. самост. о.п. за рiк (декл.термiн спл. пот.рiк . Підскажіть будь ласка що це. Посилати в налогову не треба.Бо я зараз в іншому в селі у батьків
Локшина на вухах• 10 апреля 2023
Ответ дляВероятненько
А ця пільга для всіх автоматично була ? Чи треба було писати якусь заяву ?
Для всіх автоматично, ніяких заяв
Але і стажу для пенсії не буде у вас, якщо не платити єсв
Локшина на вухах• 10 апреля 2023
Ответ дляВероятненько
А якщо зараз уточнюючу подати ?
Подайте
Тільки вірно заповніть
А то ще більше нарахує
Тільки вірно заповніть
А то ще більше нарахує
Вероятненько
• 10 апреля 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
Подайте
Тільки вірно заповніть
А то ще більше нарахує
Тільки вірно заповніть
А то ще більше нарахує
Дякую. Завтра подам