Nadine23• 10 апреля 2023

Куди діти дитячі речі?

Дівчата, куди ви дівали дитячі речі? Коли ще була вагітна,то мені всі родичі і знайомі нанесли просто купу речей. Але є одне але! Не всі вони в гарному стані. Так от що робити з тими речами,які скажемо на 3 з 5 виглядають? Мені несли зі словами дома походите. Але ж і для дому в нас виявилось дуже багато класних речей,то я ті б/в навіть і не доставала. То викинути ті речі чи на тряпки? Чи може дійсно комусь для вулиці чи дому потрібно?
double-mama• 10 апреля 2023
Те вещи,которые вы бы не одели на собственного ребенка, лучше всего вынести в мусор или пустить на тряпки.
Вещи в хорошем состоянии: без пятен, катышек , дырок и морально не устаревшие, вполне можно продать или подарить
Чужие вещи с пятнами, дырками,катышками, растянутые и застиранные не нужны никому, и это абсолютно точно
автор Nadine23 • 10 апреля 2023
Ответ дляdouble-mama
Ото і я так думаю,що краще їх винести. Але ж чогось мені їх принесли. Може то я дуже привередлива?
Scylla• 10 апреля 2023
Я делила вещи на 3 части: плохие в мусорку, ’так себе’ в пакет и возле мусорки, хорошие и отличные отдавала знакомой, которая в детдоме работала.
Елена1265• 10 апреля 2023
Продайте по 20 грн, купят.
Кума и с пятнами вещи продавала и застиранные - все купили
автор Nadine23 • 10 апреля 2023
Ответ дляЕлена1265
Продайте по 20 грн, купят.
Я нові продати не змогла,що вже про ті казати)
Jul_L• 10 апреля 2023
У меня в принципе нет такого понятия, как ,,дома походите,,. Если вещь выглядит плохо, ей дорога только на мусорку. Хорошие можно продать или отдать.
double-mama• 10 апреля 2023
Ответ дляNadine23
Принесли люди,которые руководствуются принципом: на тобі, небоже, що мені не гоже
Елена1265• 10 апреля 2023
Ответ дляNadine23
Вы новые по 15-20 грн продавали и не смогли продать?
автор Nadine23 • 10 апреля 2023
Ответ дляJul_L
Це точно моя позиція!
Kirkaaa83• 10 апреля 2023
Отдайте переселенцам или бедным
автор Nadine23 • 10 апреля 2023
Ответ дляЕлена1265
Так, в Фейсбуці в дитячих групах. Там максимум 75 грн ставила за сліпи. Шапки і повзунки по 25 грн.
Елена1265• 10 апреля 2023
Ответ дляNadine23
Выставляйте на олх, продадите новые за такую цену, тем более, если с бирками
автор Nadine23 • 10 апреля 2023
Ответ дляKirkaaa83
Отдайте переселенцам или бедным
А як їм віддати? Щось я гуглила і нічого не знайшла. В дит.будинки беруть або нові або в ідеальному стані.
o.shalneva• 10 апреля 2023
Ответ дляNadine23
Покажіть тут і вам швидко пояснять...😉
автор Nadine23 • 10 апреля 2023
Ответ дляo.shalneva
Покажіть тут і вам швидко пояснять...😉
Ось для прикладу. Там такий цілий пакет.
o.shalneva• 10 апреля 2023
Ответ дляNadine23
Норм,можна віддавати нужденним.
автор Nadine23 • 10 апреля 2023
Ответ дляo.shalneva
Норм,можна віддавати нужденним.
А не підкажете куди віддати? Бо щось я не можу знайти в інеті інфо.
o.shalneva• 10 апреля 2023
Ответ дляNadine23
Я тут віддаю,на олх чи в інсті группа мами Києва.
автор Nadine23 • 10 апреля 2023
Ответ дляo.shalneva
Дякую!
o.shalneva• 10 апреля 2023
https://www.instagram.com/p/Cq2_W7NtDqV/?igshid=
Можна у них спитати куди віддати речі,якщо ви Києві.
serebro16-72be• 10 апреля 2023
Речі на зовсім маленьких ніхто не бере і не купує.
автор Nadine23 • 10 апреля 2023
Ответ дляo.shalneva
Дякую,підписалась на них,буду питати.
автор Nadine23 • 10 апреля 2023
Ответ дляserebro16-72be
А чого ніхто не бере? В мене речі від народження і до 2 років. Безкоштовно ніхто не візьме?
o.shalneva• 10 апреля 2023
Ответ дляNadine23
Навпаки..ніхто не купує,бо завжди віддають.
serebro16-72be• 10 апреля 2023
Ответ дляNadine23
Не знаю. Я віддавала то у всіх їх море. Ніхто не хотів. Того що дитина ще не пачкається то їй стільки й не треба. А старші речі з руками відбирали.
автор Nadine23 • 10 апреля 2023
Ответ дляserebro16-72be
От тепер і в мене їх море)))А зі знайомих ніхто вже народжувати не буде)
serebro16-72be• 10 апреля 2023
Ответ дляNadine23
Можна на олх виставити але вам прийдеться їх спочатку пофоткати а потім пакувати відправляти
ВасильевнаЯ• 10 апреля 2023
Отдайте многодетным нищебродам, правда тех многодетных и так гуманитарками заваливают, но может есть такие кому все мало, правда те и на пересылку пожлобятся.