заходите в гости• 10 апреля 2023

Яка найблищу дату по закінченню війни зараз обговорюють

Так всі чекаємо Перемоги. Знаю, що всі ці дати придумуть по закінченню війни, але так хочеться вірити, що дуже швидко настане наша Перемога. Яку дату обговорюють зараз по закінченню війни? Пам´ятаю юристку про 20 жовтня, кінець лютого авторка Червоного плаття
5cmhybyna• 10 апреля 2023
Ответ дляАжурная мышь
Ну ок. Я в Кривом Роге, но я сейчас не только о месте жительства.
а тут не відчувається війна взагалі. Якщо б не заходила в інтернет то б і не сказала шо шось відбувається.

Ажурная мышь• 10 апреля 2023
Ответ дляEvga32
В нас 3-4 в день стабільно. Сумщина.
Я вообще внимания сейчас не обращаю, приблизительно столько же или на одну меньше)) но это же не сравнить с тем, что было раньше, правда?
Ажурная мышь• 10 апреля 2023
Ответ для5cmhybyna
Вам повезло, радуйтесь. Что ещё сказать?
Evga32• 10 апреля 2023
Ответ дляАжурная мышь
Та так само все. Іноді було більше, іноді менше.
5cmhybyna• 10 апреля 2023
Ответ дляАжурная мышь
шо не конкрентої дати. Ось відносно зими вже можна сказати перемога бо все вернулось як було до війни.
nata.ant• 10 апреля 2023
Ответ дляUebersetzerin
А прошлые ’предсказания’ вас ещё не переубедили в том, что никто ничего не знает?

Вы ищете новую порций ’предсказаний’
Так мені цікаво,вам не цікаво то не шукайте ) А я буду
neortoju• 10 апреля 2023
Ответ дляUebersetzerin
Вы все пропустили
Такая тема уже была и не одна
Там и родственники из Америки и друзья из других стран в один голос твердят, что лето-осень - окончание

Вы, наверное, не часто на форуме бываете?
Я считаю, что самый надёжный - это Гарри из Луганска, только он молчит
Kot_v_meshke• 10 апреля 2023
Ответ дляАжурная мышь
Ощутимо снизилось количество тревог. Днепропетровская обл.
У нас тоже ттт, но Запорожье, Херсон гасят жестко
Ажурная мышь• 10 апреля 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Та знаю(( твари.

SVKisa• 10 апреля 2023
Просто живите. Если верить астрологам/ тарологам и т.д то никаких нервов не хватит постоянно надеятся на какую-то дату.
Kot_v_meshke• 10 апреля 2023
Ответ дляSVKisa
+. Вообще, хоть одна дата у какого-то астролога, таролога, хироманта, хероманта и прочей шушеры вообще сбывалась?
iryna _b• 10 апреля 2023
Молчат. Так как ни одна дата не сбылась. Все даты закончились
Uebersetzerin• 10 апреля 2023
Ответ дляnata.ant
А, ну ясно)
Обманываться рад я....
nenatasha• 10 апреля 2023
вже і дат не потрібно ніяких обіцяти, бо людей морально адаптували до війни
мінімум новин з фронту, щоб не грузились, можна продовжувати красти
Оксана-1939• 10 апреля 2023
Минулого року після прочитання якоїсь подібної теми, перед сном ставила собі запитання, це був початок серпня. Наснилось 25 серпня, тоді подумала якась дурня бл швидко не закінчиться, і не хотілося вірити що це триватиме ще рік, в тепер ця дата була б за щастя
--Мята-• 10 апреля 2023
комусь війна скінчилась, а у когось лінія фронту більше року, кожен день руйнують місто, гинуть люди, вертаться немає куди…
АННА 104• 10 апреля 2023
Жду 20 апреля - 5 мая , очень надеюсь, что в этот период что-то случится на россии, а дальше будет легче! Но это мое желание и вера
krasotalisa• 10 апреля 2023
Ответ дляneortoju
+100 дуже шкода що тему видалили, я би послухала ще, а тоді сміялась (( а він таки щось знав.
Светлана777• 10 апреля 2023
ох,сколько уже дат было..... Космач обещал 16 марта, я так надеялась....

nata.ant• 10 апреля 2023
Ответ дляkrasotalisa
Насправді,що буде війна було і так зрозуміло,рашка готувалася, наприклад у мене батьки живуть в 5 км від рашки,то ще влітку 2021ироку,мама говорила,що рашка на своїй території встановила наблюдательну вишку( не знаю,як правильно)її було видно,мамі з дому.Це Сумська область,і з війною нагнітали теж ще в березні 21
motherfucker• 10 апреля 2023
Ответ для--Мята-

Война не закончилась для тех, кого она касается
SVKisa• 11 апреля 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Нет. Мама всех слушает и даты мне озвучивает, она верит и расстраивается каждый раз. Я б этих шарлотанов запретила.