Мурзилка• 11 апреля 2023

Как делать заказ на IHERB?

Помогите)
Как сделать заказ на iHerb?
Хочу купить биодобавку.В корзину добавила, ввела свой индекс, предложило доставку Мист экспресс или НП. А дальше сдвинуться не могу((
Выскочила следующая страничка с заполнением кучи информации (адреса, способы оплаты и что-то там еще). Вообще в ней разобраться не могу.

Как вы делаете заказы на этом сайте? Что пишете в этих полях для адреса? Мне ж доставка на курьерскую службу нужна.
Плекаю думи• 11 апреля 2023
бесплатно-забрать в почтомате Мист
Данные свои раз заполните и все , они в акаунте сохранятся
Пиу!Пиу!• 11 апреля 2023
Что именно там непонятно? Проще простого, на родном языке. В чем проблема ввести свой адрес, а потом выбрать пункт получения посылки?
Почекуха• 11 апреля 2023
Ответ дляПлекаю думи
бесплатно-забрать в почтомате Мист
Ну там бесплатно от определенной суммы
автор Мурзилка • 11 апреля 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
автор Мурзилка • 11 апреля 2023
Рядок адреси 1: на англ языке пишу адресс почтомата?
Штат: здесь что?
автор Мурзилка • 11 апреля 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
’а потом выбрать пункт получения посылки’ - что-то мне такое вообще не предлагают 🤔
Пиу!Пиу!• 11 апреля 2023
Ответ дляМурзилка
Штат: здесь что?
Свой. Почтовый. Адрес.
Город, улица где живёте ВЫ.
Штат - это название Вашей области.
Пиу!Пиу!• 11 апреля 2023
Автор, закажите лучше через посредников. В продавалке их полно.
ЖенаАйтишнеГа• 11 апреля 2023
Ответ дляМурзилка
Штат: здесь что?
Адреса 1: ваша поштова адреса (вулиця, будинок, квартира)
Штат: область, район.

П. С. Поштомат ви вже будете в кінці обирати, після оформлення.
Файна пані• 11 апреля 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
Зачем? Автор один раз разберётся и дальше будет спокойно заказывать.
Хотя, если не набирать на сумму бесплатного заказа, то можно и через посредников)
symbol• 11 апреля 2023
🔴ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ
Складаєте товари в кошик, вводите по черзі коди: реферальний та другий на вибір, якщо є, вибираєте вид доставки, валюту $, переходите до оформлення
Спочатку заповнюєте свою адресу, можна російською\українською (штат- обласний центр, рядок адреси 2 можна не заповнювати). Вводите в рядку пошуку на мапі назву міста або вулиці та обираєте відділення на мапі, в даних для митниці заповнюєте свою адресу. Підходить будь-яка Віза або Мастеркард у гривнях або доларах, а також віртуальна Віза Привату, яку можна замовити через Приват24 (Налаштування/Замовлення карток)
ПЕРЕВІРТЕ ПЕРЕД ОПЛАТОЮ!!! чи вибрано на сайті долари, чи відкрито картку для оплат в інтернеті та встановлено достатній ліміт (можна змінити в Управлінні карткою/рахунком у Приват24 або на гарячій лінії), чи вистачає грошей у грн. по курсу Привата для карт, застосовані всі коди
ЯКЩО ОПЛАТА НЕ ПРОЙШЛА, не скасовуйте замовлення, після отримання листа ’Термінове питання на ваше замовлення’ перейдіть за посиланням з нього або зайдіть в Змінити замовлення і натисніть Завершити оплату або внесіть дані картки повторно після поповнення/зміни ліміту.

Кожен товар з розділу Пробники можна замовити за акційною ціною тільки один раз, один пробник на замовлення! Розпродаж, категорії та бренди тижня - розділ оновлюється щосереди о 20-00
БРЕНДИ-ВИКЛЮЧЕННЯ:, Solgar, BioSil by Natural Factors, Bluebonnet Nutrition, BSN, DaVinci Laboratories of Vermont, Dr. Mercola, Earth Mama, Fungi Perfecti, Great Lakes Gelatin Co., Heather´s Tummy Care, Isopure, Kiss My Face, Little DaVinci, Metabolic Maintenance, Motherlove, Natural Vitality, NaturVet, NeuroScience, Rainbow Light, Renew Life, Terry Natural Thayers, ThinkThin, Yogi Tea та Zhou Nutrition, деякі ефірні олії

📦ДОСТАВКА
Міжнародна авіадоставка до поштомату з відстеженням - доставка на доступні поштомати та відділення НП/Міст - гарантовано БЕЗКОШТОВНО для замовлень від 55$, може бути і на меншу суму для деяких товарів
Nova poshta/Міст Пункти видачі або поштомати - доставка на всі працюючі відділення за фіксованою ціною 4$
Вага до 5 кг, максимально 150 дол., доставка 7-10 днів для всіх видів доставки

🚨ВАЖЛИВО!
Ціна в грн, вказана на iherb, довідкова, через подвійну конвертацію сайт зніме більшу суму, ніж при оплаті в доларах
Митний ліміт становить 150 євро і розраховується в доларах на день проходження митниці: 150*курс євро НБУ/курс $ НБУ
Посилки на одного одержувача, що надійшли на митницю в одній партії, буде об´єднано!
Декілька посилок підряд на НП, що в сумі перевищують ліміт, краще оформляти на різних одержувачів
symbol• 11 апреля 2023
20% на перше замовлення за кодом NEW20
10% за кодом GOLD60 від 60$
30% за кодом GOLD120 на бренди IHerb та 10% на всі інші від 120$
10% від 50$ за кодом DILA10 до 30.04
5% на Solgar та ін. виключення за рефкодом (в особисті)