База_птеродактилей• 11 апреля 2023
Де купити джинси класної якості?
Жіночі) онлайн можна, але в Україні, щоб довго не чекати. Може в інста є перевірені магазини, поділіться, прошу☺️
Ермолайчик• 11 апреля 2023
Купила на вихідних моми MustHave. Задоволена як слон. І якістю, і посадкою
Леди Г• 11 апреля 2023
Мені подобаються джинси Хаус. Дуже мені підходять по посадці і гарно носяться
Додаю напруги• 11 апреля 2023
мені Colins подобаються, дуже гарна якість. Манго купувала восени- можна викидати вже, страшні вже.
База_птеродактилей
• 11 апреля 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Це тут?
База_птеродактилей
• 11 апреля 2023
Ответ дляЛеди Г
Зайду, в нас у ТЦ мав бути цей магазин
База_птеродактилей
• 11 апреля 2023
Ответ дляДодаю напруги
Ооо, Colins колись мені знайомий казав, що купував завжди там))) ніколи від них джинсів не було🤷🏻♀️
База_птеродактилей
• 11 апреля 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Мабуть, купувала в магазині в Києві
А які ви обрали? Покажіть будь ласка, якщо не важко. Бо я без поняття на що дивитись)))
Додаю напруги• 11 апреля 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
якість чудова, вчора отримала ще дві пари, но я собі беру одну й ту саму модель, які на мен і сидить супер.
Леся Українка• 11 апреля 2023
Ответ дляДодаю напруги
Colins мені підходять, гарно сідають, але якість не подобається. Розтягуються, як дрантя. Чорні швидко вицвітають. Більше не купую їх
База_птеродактилей
• 11 апреля 2023
Ответ дляДодаю напруги
Підкажіть, яку берете модель, може і я собі ’наміряю‘ їх))
База_птеродактилей
• 11 апреля 2023
Ответ дляЛеся Українка
Які вам по якості класні?
Додаю напруги• 11 апреля 2023
Ответ дляЛеся Українка
а у меня навпаки, років 5 вже одним. А ось Манго, НМ - не дуже, Манго взагалі жах, Zara ТАК САМО
Кастрюлька• 11 апреля 2023
Ответ дляДодаю напруги
Странно, а у меня наоборот манго идеальны почти все, Коллинз голубые еще ок, темные быстро в хлам превращаются
ША! я прийшла!• 11 апреля 2023
Ответ дляДодаю напруги
блин, у меня Манго уже 4 года. я их ненавижу, сидят на мне уродски, но ношу почти каждый день, это джинсы сходить в магаз, погулять по парку возле дома, так они до сих пор выглядят отлично, почти как новые
База_птеродактилей
• 11 апреля 2023
Капець, як розділились відгуки🤷🏻♀️ Дівчатааааа)))) як мені тепер обрати?
Непереможна• 11 апреля 2023
Мне очень нравятся other stories
Попробовала одни, и по итогу купила ещё 2 цвета той же модели)) для меня идеальная посадка и хорошее качество ткани.
Леся Українка• 11 апреля 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
Які вам по якості класні?
Купляла в reserved, +- подобаються і ще одні вдалі купила piazza italia. А, ще одні маю з ’бвзару’, їм вже років 10, а досі класні, більше таких не зустрічала. Дорогих ніколи не мала, може, колись виросту і куплю))
База_птеродактилей
• 11 апреля 2023
Ответ дляНепереможна
Мне очень нравятся other stories
Це треба замовляти онлайн, а мені вже потрібно) але буду мати на увазі!
ША! я прийшла!• 11 апреля 2023
трое джинс манго, двое зара. манго все в отличном состоянии, зара одни ношу уже 3 года, обожаю их - сидят супер, выглядят отлично. вторым - год, почти не носила, уже какие-то затертые.
pull&bear быстро теряют форму.
муж носит ливайсы, недавно выбросил джинсы, которые купил в 2012 году. 10 лет таскал. мне ливайсы нравятся, но я себе намерять не могу
pull&bear быстро теряют форму.
База_птеродактилей
• 11 апреля 2023
Ответ дляША! я прийшла!
pull&bear быстро теряют форму.
Так, поки що за Манго гарно відписались)) якось брала в Зарі то були одні просто супер, а інші після прання вже все, шкода що на якість треба попасти. А Levis маю в планах теж, підшукати свою модель.
Губи до вух• 11 апреля 2023
Не могу покупать в онлайн магазине. Иду и меряю. Всегда были турецкие джинсы, самые разные.
Непереможна• 11 апреля 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
Манго если брать, то только не чёрные. У меня две последних пары чёрных - это полное фиаско(( цвет выстирывается через пару месяцев и форму теряют тоже очень быстро. Джинсы из разных коллекций, брала в разных странах, а качество одинаково плохое((
Кастрюлька• 11 апреля 2023
Ответ дляГуби до вух
А я раз купила дорогие турецкие (не Коллинз) и последний раз.. не то что плохо, а просто хлам! 1700 на ветер, а манго за 400 носятся отлично
Ермолайчик• 11 апреля 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
Губи до вух• 11 апреля 2023
Ответ дляКастрюлька
Не повезло, жаль(
Не любовница• 11 апреля 2023
Ответ дляША! я прийшла!
колинс, гап - быстро очень уходили в утиль у меня.
Кельвин кляен норм джинсы, не знаете ?
ША! я прийшла!• 11 апреля 2023
Ответ дляНе любовница
Кельвин кляен норм джинсы, не знаете ?
неа, никогда не было их у меня