Будьте так ласкаві• 11 апреля 2023

Я тупа, я ніколи не вивчу цю англійську

Я вчу вже хтозна скільки, вже купа методик, і все одно я не можу ті речення вільно казати і швидко згадувати слова. Практику за кордоном мала, наче розумію, а як рот відкрию, так бє і мє…. Просто не здібна. Може ж таке бути?
Голубец• 11 апреля 2023
І я
Медсестричка• 11 апреля 2023
Скільки Вам років?
автор Будьте так ласкаві • 11 апреля 2023
Дівчата-розумниці, поділіться досвідом вчення
Ответ дляМедсестричка
Скільки Вам років?
43, старушка
Міряю від одиниці• 11 апреля 2023
Это называется анатомичный критинизм
Есть люди которым не дано ,вы наверно математику хорошо понимаете ?
Маруська Му• 11 апреля 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
Час, радіо, фільми, газети
Джем Шакіри• 11 апреля 2023
А я французский. Был период так хорошо все шло, а сейчас столбняк. Но я никуда не выезжала, просто учу для себя
Щебетушка• 11 апреля 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
43, старушка
Удалено администрацией...
Джем Шакіри• 11 апреля 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
43, старушка
И мне
очки_ннадо• 11 апреля 2023
Мой сын постоянно смотрит фильмы, музыку, книги, меню в телефоне- все на английском, разговаривает по скайпу
бЭйбА• 11 апреля 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
Почніть вчити німецьку. І Ви зрозумієте, що англійська то легко.
Трактор Віка• 11 апреля 2023
Не бойтесь делать ошибки! Ну скажете не то или не так, ничего страшного! Мы даже в родном языке и то ошибаемся
Джем Шакіри• 11 апреля 2023
Ответ дляЩебетушка
Удалено администрацией...
Завал. Что с вами?
Трактор Віка• 11 апреля 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Это называется анатомичный критинизм
вы умеете поддержать!
Полонянка SexShop-а!• 11 апреля 2023
А я учу, все помню, слова знаю, все понимаю, а сказать не могу
Ответ дляМіряю від одиниці
Это называется анатомичный критинизм
Математика, хімія, біологія… наукові статті читаю легко англійською, а писати-говорити-біда
бЭйбА• 11 апреля 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Это называется анатомичный критинизм
А как называется, когда хотят блеснуть сложным термином, но не умеют его правильно написать?
Нематрьошка• 11 апреля 2023
Капец, что же за меня тогда говорить... Урок прослушала, ничего не запомнила, смена этих окончаний меня скоро доканает
Ответ длябЭйбА
Почала французську. Початковий рівень зайшов легко.
Качка в тапцях• 11 апреля 2023
Ответ длябЭйбА
😂😂😂
Борець за гаманець• 11 апреля 2023
Почніть говорити з помилками, потім і грамотність підтягнеться. Практика має бути постійною.
Вишнёвая Леди• 11 апреля 2023
В мене таке ж саме, тільки французька
Для драки• 11 апреля 2023
Вивчення будь-якої мови - це великий труд. Треба докладати багато зусиль. Саме в голову не залізе.
Потрібно багато практики.
Лексичний підхід + гарний викладач, який буде контролювати процес.
ЛижТолько• 11 апреля 2023
Ответ дляНематрьошка
Учитывая, что в английском нет окончаний ни по родам, ни по временам, ни по числам для каждого лица, как во многих других языках, то это ещё не проблема)
Нематрьошка• 11 апреля 2023
Ответ дляЛижТолько
Я учу венгерский
ПлакалаВАвто• 11 апреля 2023
Я таке саме
Треба йти у розмовні групи, а я неможу. Я не вмію вигадувати
ЛижТолько• 11 апреля 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Можете сказать. Просто боитесь сказать неправильно
Ответ дляБорець за гаманець
Я не знаю, це ще мабуть якась социофобія. В групі з англійського такі теми на уроці, що мені українською речення важко скласти. Ну машина іде по дорозі, блін, які речення з модальними дієсловами там можна скласти, капець((
Для драки• 11 апреля 2023
Ответ дляПлакалаВАвто
Я таке саме
А для чого щось вигадувати?
Ответ дляНематрьошка
Я учу венгерский
Співчуваю, чула, що це одна з найважчих мов