Семенівни сусідка• 11 апреля 2023

Вам когда-нибудь парень или мужчина говорили, что вы САМАЯ красивая?

Результат:
вже голосів: 116
89 (76.72%) говорили
27 (23.28%) не говорили
ЭмчЭндЭм• 11 апреля 2023
Многие говорят так своим девушкам . Вы первый раз услышали?

3@йk@• 11 апреля 2023
О боги! Только не пишите,что вам никогда не говорили .
Это обычный знак вежливости от мужчины,который проявляет внимание, не более
Шопингмонстр• 11 апреля 2023
Нет. Мне говорит только, что я королева)
Гравіцапа• 11 апреля 2023
Та всім таке казали)
Единая страна!• 11 апреля 2023
Ото б ще мені сказали,що я не сама красива)))Був би скандаль)))
Баба Йога• 11 апреля 2023
Говорили и не один, но не велась))). На каждую красавицу как и на каждого урода найдется еще пуще))) Хотя я и правду была очень красива лет 20 назад. Сейчас тоже ничё для своего возраста, но уже совсем ни то((
Манкоголік• 11 апреля 2023
Ответ дляГравіцапа
Та всім таке казали)
Нет
ОдинРазНадетое• 11 апреля 2023
Дежурные фразы
Аноним_Русалка• 11 апреля 2023
Мені всі казали чоловіки, всі до єдиного. Що королева, що найчарівніша, найсексуальніша, найкрасивша у світі))) А потім іншим після мене казали мабудь. А чоловік все життя каже. А є один з Універа ще, то я і після розлучення з ним 25 років пройшло, а я йому саме краще, що було в його житті. То так і каже на зустрічах.

Носки на подтяжках• 11 апреля 2023
Самый необычный комплимент-ты красивая даже утром без косметики.
Как_б_не_так• 11 апреля 2023
Вот не надо, не всем. Мне не говорили. Но я и с немногими общалась, чтобы такое говорили. Муж редко говорит, и то, когда я напрошусь. Не говорит потому что я не особо симпатичная и мы оба это знаем, так зачем ему врать?
Как_б_не_так• 11 апреля 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Дежурные фразы
Абсолютно нет.
Татьяна-cb91• 11 апреля 2023
Куда я попала? 🤣🤣🤣
Как_б_не_так• 11 апреля 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Найкраще. Українською.
Щаслива Я• 11 апреля 2023
Ответ дляШопингмонстр
Найгарніша та найрозумніша!
Гравіцапа• 11 апреля 2023
Ответ дляМанкоголік
Нет
Напевно ще залежить від чоловіків яких ми обираємо
Аноним_Русалка• 11 апреля 2023
Ответ дляКак_б_не_так
Так багато є інших комплементів)) В мене кума страшненька і дуже. Але її чоловік їй каже, що вона жриця ночі, чарівна, сексуальна, розумниця.
Аноним_Русалка• 11 апреля 2023
Ответ дляКак_б_не_так
Найкраще. Українською.
О, дякую і вибачаюсь. Я дуже хочу навчитися без помилок, але поки вчусь.
Аноним_Русалка• 11 апреля 2023
Ответ дляТатьяна-cb91
Куда я попала? 🤣🤣🤣
У королівство чарівних королев. Проходьте, і зручно вмощуйтеся)))

Как_б_не_так• 11 апреля 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Так это ж по приколу. И оба они это понимают.
Татьяна-cb91• 11 апреля 2023
Ответ дляАноним_Русалка
🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Я тут недавно) но 95 квартал тихо курит в сторонке 🤣🤣🤣
Как_б_не_так• 11 апреля 2023
Ответ дляАноним_Русалка
А зачем вы так о куме посторонним людям? Как-то некрасиво с вашей стороны...
Щаслива Я• 11 апреля 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Хто така кума?
Благоуханочка• 11 апреля 2023
Говорили, но искренне 1 человек только. Но Я к себе обьективна, да и четко знаю -все красивы по своему и не внешность главное
Мурзилка• 11 апреля 2023
Ніхто ніколи, але я реально страшко, фотограф на випускний альбом в обморок падав поки мене фотографував
Обращеница• 11 апреля 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Навіщо ви брали кумою людину, яку зневажаєте?
Бесбардак• 11 апреля 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Це найкраще, що я тут сьогодні прочитала🤩
Аноним_Русалка• 11 апреля 2023
Ответ дляКак_б_не_так
Та ви що?))), пальтішко не жме біленьке?) Наче ви її знаєте, або мене, або я вас.
Аноним_Русалка• 11 апреля 2023
Ответ дляОбращеница
Не брала)) Її чоловік мій кум. А чого ви вирішили, що я її зневажаю? Вона є, яка є. Я її не за зовнішність люблю.
ША! я прийшла!• 11 апреля 2023
Никогда