Перловая Кашка• 12 апреля 2023
Вирівнювач волосся Tico professional
Хто має або мав вирівнювач цієї фірми, скажіть будь ласка, чи задовалені ви? Обираю для густого кучерявого волосся. Можливо можете порадити, який краще для такого волосся?
ЛолитаНеРазлита• 12 апреля 2023
у меня густые и жесткие ,лучше всего справляется с моими волосами Babyliss , пробовала еще пару других - не так хорошо вытягивали
Перловая Кашка
• 12 апреля 2023
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Дякую🌷