Грибной_Дождик• 12 апреля 2023

Подорож у компанії себе

Привіт) Друзі, відчуваю, що треба трохи змінити обстановку, як то кажуть. Засиділася на одному місці. Планую поїхати на західну Україну, буквально на вихідні. Планую поїхати сама. Аби ніхто не чіпав, аби сама куди захотіла, туди й пішла. Звичайно, трохи є побоювання, аби все добре. Тому й питання: чи багато таких тут, хто має досвід подорожей лише у своїй компанії? Як вам? Що порадите?
Летала_НаМетле• 12 апреля 2023
В чому побоювання в дорослої жінки? бронюйте готель і вперед.
Гарних вихідних
Робот Вертер• 12 апреля 2023
Що тут радити? Для мене не проблема самій полетіти в Нью Йорк, самій напитись в барі, самій танцювати в клубі
Начальник Анонимов• 12 апреля 2023
Я не люблю одна. Меня это напрягает. Идеально с детьми. Вроде и не одна, но они при этом сами себе заняты и я отдыхаю.
Бутербродница• 12 апреля 2023
Отлично, мне комфортно с собой.
Просто звязда• 12 апреля 2023
Мне больше нравится с кем-то. Сейчас во Львове одна, сижу в кафе с красивым видом, пью кофе, в целом нормально, если хочется отдохнуть от людей
tolyu• 12 апреля 2023
У мене різний досвід подорожування. З подругами, з сім’єю і наодинці. Так от, наодинці самі цікаві 🥰. Ісиш що хочеш, йдеш куди хочеш, ночуєш де хочеш. Летиш куди і коли хочеш … Еххххх
Мой завтрак• 12 апреля 2023
Обожнюю поїздки і відпочинок без компанії.
Шотуткоїться?• 12 апреля 2023
Не бойтесь,едьте. Я сама в Турцию полетела,так все достали,15 лет назад на свой др)
Алиса Михайловна• 15 апреля 2023
Чудово відпочиваю сама! Правда, в основному це на 2-3 дні подорожі. Хочеться-екскурсії, хочеться-просто сиджу мрію на балконі. З дитиною так не вийде)