Лялькодзьоб• 12 апреля 2023
Підлітковий одяг дівчинці, де купуєте онлайн?
Цікавлять такі речі, як вони зараз носять - оверсайз і штани широкі з карманами. Я в ступорі, дитина з усього виросла
Фляшка на трьох• 12 апреля 2023
Онлайн нічого купити не можу, бо ноги від зубів, а талія дитяча. Лише міряти.
Загалом, багато підліткового можна знайти в Кропі, Сінсеі, Резерведі та Хаусі.
Це те, що є офлайн в Україні.
Лялькодзьоб
• 12 апреля 2023
Ответ дляНервогенератор
Онлайн нигде, с 12 лет только с примеркой
Та ми у такому невеличкому містечку, тут одяг тільки на базарі, ну ви зрозуміли
Цибулька зла• 12 апреля 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Це те, що є офлайн в Україні.
На мою лише некст екстра екстра лонг в такому разі підійшли.
барабанщица• 12 апреля 2023
Покупаю только онлайн, смотрю везде, от али и джум, каста, розетка, до амазон, английские, польские и немецкие сайты. Но моя довольно пропорциональна, и подростковый 164, и взрослый 40-42 ей хорошо.
Фляшка на трьох• 12 апреля 2023
Ответ дляЦибулька зла
На доньці гарно сідав дитячий Манго, там якраз на астенічних діток колекції. Але зараз того Манго півтори каліки лишилося( І бенеттон. Але якось він нині дорого.
А вайкікі всі лекала на опецькуватих діток, все-таки турецький бренд.
Ще згадала Котон з тих, що бюджетні, з підлітковим асортиментом і лишились офлайн.