Госпожа Белладонна• Изменено 13 апреля 2023

Ось так наш блогер Ченд до сих пір знімає руський контент і плювати хотів на нас

Можливо ви його знаєте,можливо ні.
Ви можете сказати яка мені різниця. Але ні... Не можу пройти повз. Тому що не розумію як так можна в теперішній час таке робити?
Коротко,хто не знає. Знімає огляди на передачі,шоу та викладає на ютуб. Наприклад, супер мама, кохана, ми вбиваємо дітей, детектор брехні та інші.
І все би нічого,але викладає руські передачі. Я писала йому в інстаграмі, в ютубі,що досить знімати рашистський контент. Наші хлопці гинуть, боронять Україну. Завдяки їм ми сидимо в теплі,добрі. А йому просто пофіг. Багато руських підписників. Він на цьому заробляє гроші. Деякі мої коментарі не видно. Може видаляє? Не знаю. Людина просто не реагує.
Просто як так можна??? Так, це його робота. Він з цього живе. Знімай наші "обмін жінками","одруження наосліп" і тд і заробляй. Так навіть в коментарях пишуть "хрю-хрю " на нас, а він не реагує! Пишуть "Ат єтаго вайна не закончіться, сматпітє українських блогєрав", "не нравіться-нє сматрі"
Він знімає рашистів далі. І робить це для них!
Так, я відписалася. Так,це крапля в морі. Але з таких крапель складається океан. Як можна в такий час дивитися це Гі***вно???

Вибачте, просто обурена дуже

Посилання на останній випуск на ютубі
Та сторінка інстаграму

https://instagram.com/cheandtv?igshid=

Мастер Пис• 13 апреля 2023
Ютуб отключил монетизацию сегмента ру

автор Госпожа Белладонна • 13 апреля 2023
Як після Бучі,після всього знімати такий контент?
Як після вчорашньої новини про те,як відрізали голову (а такого багато) можна випускати відео руськіх козлів? Все заради грошей? Я так розчаровуюся
Кожного дня
Пишу каліграфічно• 13 апреля 2023
Ответ дляМастер Пис
Ютуб отключил монетизацию сегмента ру
Если русня смотрит через впн, то ему капает.
Kidstaff Bot• 13 апреля 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
автор Малена-cb58 • 13 апреля 2023
Ответ дляМастер Пис
Ютуб отключил монетизацию сегмента ру
Так він знімає, руські дивляться і кидають йому кошти (є кнопка спонсіровать)

Та навіть все одно на гроші.
Як ти бик можеш таке знімати ? Зараз! Зараз! Коли рік війни !
Lizzzzz• 13 апреля 2023
Не поняла, что значит снимает русский контент? Если контент на русском это нормально, у нас всегда страна была 50/50 русский и украинский
Z.S.• 13 апреля 2023
Я тоже смотрела его обзоры одно время. Потом увидела передачу из рашки и сразу отписалась. Читала комментарии, хотела увидеть, что кто-то тоже возмущён, не нет. Ни слова
Мимо_шла• 13 апреля 2023
Ответ дляМалена-cb58

Та навіть все одно на гроші.
Война уже 9 лет.
Вы сейчас хотите языковой скандал раздуть?
SectetlyYours• 13 апреля 2023
Я знаю его
Но темы Юры Вам дно
А чендлер который снимает убого на убогое не дно

Мимо_шла• 13 апреля 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
А у них он разве не запрещен?
SectetlyYours• 13 апреля 2023
Вообще такой шлак не смотрю
Марія В• 13 апреля 2023
Автор дякую за тему!
Я також про це думала!
Жирне лайно!
Malena odinokaya• 13 апреля 2023
Ответ дляМимо_шла
Война уже 9 лет.
Дело не в языке.
Я тоже смотрела. Он делает обзор на русские передачи и делает ставку на русских. Одно время переводил им наши передачи на русский, советовал включать впн
Мимо_шла• 13 апреля 2023
Ответ дляMalena odinokaya
Дело не в языке.
Хм, тогда однозначно он дурак или ждун
Mira29-c3c3• 13 апреля 2023
Ответ дляМимо_шла
Война уже 9 лет.
🙈🙈🙈🙈.
автор Малена-cb58 • 13 апреля 2023
Ответ дляМарія В
Автор дякую за тему!
Я також про це думала!
Жирне лайно!
Раніше дивився мій син. Потім я. Я дивилася,бо зручно на кухні, він все коментує. Спочатку ніби допомагав дітям,які постраждали від війни. Але продовжував знімати рашистське лайно. Я ще чекала. Але вже більше року пройшло, а людина просто ігнорує все і знімає далі. В нього є кнопочка ’спонсировать’ і як я зрозуміла,то багато з рашки підписників. Звичайно, заробляє,бо дружині скоро народжувати. Але морально як? От як можна після всіх новин таке знімати? Ще якось він зв´язувався з російськими не знаю ким ... Продюсерами чи хто вони. Вони давали дозвіл на огляд якихось російських передач (ще було в 2022 році). Не знаю назви передачі, я не дивилася. Писала, але коментаря мого немає
Fotografkiev• 13 апреля 2023
Дякую, адміни, що зняли анонімів! Єдина тема автора річної давнини багато про що говорить.
автор Малена-cb58 • 13 апреля 2023
Ответ дляFotografkiev
Так, тема та погана. Я знаю. Я сумнівалася,боялася,мені було страшно. І що тепер? Я пишу за інше.
Ирина41286• 13 апреля 2023
Ответ дляМалена-cb58
С почему без анонима? Я бы сказала. А так 🤷🏼‍♀️ мне кажется даже после этого меня отправят в бан. Где свобода слова?

автор Малена-cb58 • 13 апреля 2023
Ответ дляИрина41286
Анонім зняли адміністратори групи. Не я
Татьяна-cb91• 13 апреля 2023
Вообще не смотрю этих блохеров 🤪 что там смотреть то? Лучше передачи интересные глянуть, книгу почитать, погулять сходить
Prervana• 13 апреля 2023
Ну то есть Черняку можно свою водку в рашке продавать, и конфеты рошен тоже можно, 95-му кварталу свои сериалы там крутить норм, Эпицентру под видом Новацентра работать ок, а блогеру снимать ролики - нельзя? А почему им можно, а ему нет?
EvdoKiev• 13 апреля 2023
Знаю. Он за эти деньги купил дом, квартиру. Раньше был продавцом в магазине игрушек в Киеве.
EvdoKiev• 13 апреля 2023
Ответ дляТатьяна-cb91
У него хорошие просмотры. Будете удивлены.
автор Малена-cb58 • 13 апреля 2023
Ответ дляEvdoKiev
Дитинку зробили під час війни, купує все дороге і найкраще.
І квартиру своїй мамі та тещі теж купили. Та зробили ремонт
Lizzzzz• 13 апреля 2023
Ответ дляМалена-cb58
Я не понимаю почему вас стыдят за ту тему( надеюсь, у вас сейчас все хорошо и вы не пожалели о своем решении, каким бы оно не было. А я почитала и еще раз убедилась какие же женщины у нас злые друг к другу
Татьяна-cb91• 13 апреля 2023
Ответ дляEvdoKiev
Да я вообще удивлена что смотрят блохеров🤪😳🤣
EvdoKiev• 13 апреля 2023
Ответ дляМалена-cb58
Он не скрывает. Хоть похудел немного. Был жирный, как боров. Жена там не лучше. Рашисты.
EvdoKiev• 13 апреля 2023
Ответ дляТатьяна-cb91
Континент там - младший подростковый возраст и дети. Не суть. Суть, что он беспринципный и аморальный человек.
автор Малена-cb58 • 13 апреля 2023
Ответ дляLizzzzz
Мені навіть соромно перечитувати,що я писала ... У мене був відчай, я дуже довго плакала. Відчай і все...
Я тоді створила нову сторінку. Бо соромно писати було зі своєї.
А потім взагалі забула там пароль і не змогла відновити. То й сиджу з цієї нової