Свисток ля-минор• 13 апреля 2023
Катастрофічне випадіння волосся!!! ХЕЛП
Дівчата, порадьте. Може хто з таким зустрічався - був переїзд в іншу місцевість 10 місяців тому і з шикарного довгого густого доглянутого волосся залишився посічений жмуточок, попереду реальні залисини, на потилиці та нижня частина просто відпала на 20 см довжини, вигляд жахливий, недоглянутий. При всьому завжди добре розумно доглядала за волоссям, не користуюсь прасками, фен хороший і лише бережний режим, хороший догляд, фарби, ніяких маніпуляцій за цей час з волоссям не проводилось. Ендокринолог, трихолог розводять руками: гормони, залізо в нормі. І найголовніше у сестри, що живе зі мною та ж проблема. Поставили на воду фільтр зворотнього осмосу, але взагалі ніяких результатів. Під час миття волосся в руках залишається жмутами, стало дуже тонке, уже жорстке (як перепалене), відпадає і шматками, і невеликі молоді волосини, і залишки довгих. Я в розпачі...
Свисток ля-минор
• 13 апреля 2023
Ответ дляТрайкун
А яка у вас панкреатична еластаза? Ферменти приймаєте з іжею постійно? Я вже пятий місяць на креоні...
Точно не скажу зараз, але значно нижче норми. Креон/ерміталь призначали курсами на 1,5-2 місяці. Значного покращення не було.
КликОЛЬКА• 13 апреля 2023
Автор, забула Вам сказати, знайшла на сайті ева/мейк ап, досить бюджетно та непогано для профілактики, покращує стан волосся, проте не знаю чи допомагає боротися з проблемою випадіння, склад досить таки непоганий
Свисток ля-минор
• 13 апреля 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
А уход какой? Может там уход лечебный?
Ну, таке - Lovien, не результативно
Ответ дляСвисток ля-минор
Дієту тримаєте? В мене еластаза при нормі 200 була 27, за три місяці прийому креону стала 87. Лікар призначає дієту пожиттєво і креон поки не буде 200 еластаза.
Свисток ля-минор
• 14 апреля 2023
Побувала ще у 1 трихолога-дерматолога. Тут діагноз: деструктивні зміни / дистрофія стержня волосини, телогенове випадіння волосся 😭😭😭😭. Нових волосин взагалі зараз немає.
празники не помню• 15 апреля 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
а в чем причина может быть?((
Свисток ля-минор
• 19 апреля 2023
Ответ дляпразники не помню
а в чем причина может быть?((
І я б хотіла знати... трихолог зризує плечима, проектує все на переїзд, зміну клімату на більш вологий, зміну води, стрес, ковід... нічого з того, щоб можна було б покращити/змінити зараз. Можливо все разом, але чому тоді і люди поруч мають схожі проблеми? Навіть якщо після ковід сталось мікротромбування фолікулів волосин, невже така реакція можлива одномоментно в декількох людей?