Свисток ля-минор• 13 апреля 2023
Катастрофічне випадіння волосся!!! ХЕЛП
Дівчата, порадьте. Може хто з таким зустрічався - був переїзд в іншу місцевість 10 місяців тому і з шикарного довгого густого доглянутого волосся залишився посічений жмуточок, попереду реальні залисини, на потилиці та нижня частина просто відпала на 20 см довжини, вигляд жахливий, недоглянутий. При всьому завжди добре розумно доглядала за волоссям, не користуюсь прасками, фен хороший і лише бережний режим, хороший догляд, фарби, ніяких маніпуляцій за цей час з волоссям не проводилось. Ендокринолог, трихолог розводять руками: гормони, залізо в нормі. І найголовніше у сестри, що живе зі мною та ж проблема. Поставили на воду фільтр зворотнього осмосу, але взагалі ніяких результатів. Під час миття волосся в руках залишається жмутами, стало дуже тонке, уже жорстке (як перепалене), відпадає і шматками, і невеликі молоді волосини, і залишки довгих. Я в розпачі...
Масяня Я• 13 апреля 2023
Ответ дляпразники не помню
Миноксидил кому-то помог?
Знакомый пользуется. Остановил выпадение и немного даже заросли волосы. Он пользуется им ежедневно. Это ж сколько терпения надо.
бибизяна• 13 апреля 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Дякую, так всі ці гормони в нормі, але я проти використання вітамінів без лабораторного підтвердження нестачі мікроелементів.
Так аналізи можна ж здати. Є аналіз по волоссю, є по крові
Кондуктор троллейбуса• 13 апреля 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Ви прийшли сюди з якою метою? Наплювати, поязвити?
С целью уберечь ваши деньги и здоровье. Понимаю, что вы в стрессе, но сейчас нужно сходить к трихологу и сделать ФТГ, не трихоскопию, а именно ФТГ. И от этого плясать.
Если подтвердят ага, то на усмотрение доктора начинать лечение. Стимуляторы, потом миноксидил с малых доз, если миноксидил подействует подключать блокаторы и это до конца жизни.
Мир Мир Мир!• 13 апреля 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Девочки, посоветуйте хороший вариант биотин, цинк, селен.
А у вас точно нестача цих вітамінів?
Масяня Я• 13 апреля 2023
У меня также как у вас выпадают волосы. Но я тревожная во всем и сейчас занимаюсь нервами своими.
Анчо Ус• 13 апреля 2023
Шампунь від віші з амінексилом( червона пляшка) і біотин від фірми swanson(від них не обсипає і почало рости волосся, прям на лоб як чуб лізе). Від біотину nоw foods такі прищі полізли,що ой мамочки, в підлітковому віці таких не було. І нереально болючі.
бибизяна• 13 апреля 2023
Ответ дляАнчо Ус
Це Вам доза завелика, в побочках таке пишуть
Xвостокрутелка• 13 апреля 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
2500 грн. А что в нем необычного на эти деньги?
Я колись більше 20 тис потратила на аналізи, різні вітаміни і мезо. Тому мені 2260 за вітаміни, які дійсно діють не багато
Свисток ля-минор
• 13 апреля 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Тобто причина не важлива? І те що така ситуація одномоментно виникла у двох людей також? Впевнена є зовнішній чинник.
Xвостокрутелка• 13 апреля 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Совпадение, не более.
Сегодня выпадают волосы которые погибли очень давно, за неделю результата просто не может быть.
Розумію ваш скептицизм. Але як у вересні, так і у квітні в мене результат є. Ви собі можете не вірити, я нікого не переконую, просто ділюсь досвідом
Анчо Ус• 13 апреля 2023
Ответ длябибизяна
Я однакову дозу п´ю,що в одного виробника,що в іншого. Від цих нормально, абсолютно нічого,а там прям шишки по всьому обличчю були
Свисток ля-минор
• 13 апреля 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
У трихолога вже була.
Кондуктор троллейбуса• 13 апреля 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
У трихолога вже була.
Какой диагноз? Какие назначения?
Секс-Бомба• 13 апреля 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Питання у тому, що це не лише у мене, а й у сестри. З крана водою не мию вже місяців 5-6. Шампунь той, яким користувалась постійно і з сестрою у нас різний тип волосся і шкіри голови, тому і догляд інший.
Поняла, ищите то что у Вас с сестрой одинаковое,допустим как пример,едите одинаковую молочку,откуда то идет проблема,раз у вас у обеих так резко стало.
А может из за климата,что не дома.
Свисток ля-минор
• 13 апреля 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Какой диагноз? Какие назначения?
Алопеція не визначеного генеза. З рекомендацій: догляд та вітаміни Mivolis, якщо не помиляюсь, зараз під рукою не має призначення.
Свисток ля-минор
• 13 апреля 2023
Ответ дляСекс-Бомба
А может из за климата,что не дома.
Дякую. Думала може хто на штовхне на думку у пошуках причини, так як і тип харчування у нас різний (у мене непереносимість лактози). Спільні клімат, вода. Але це та ж Україна і широта та ж, мінералізація води інша, але щоб так агресивно впливало це на організм? Навіть не знаю.
Свисток ля-минор
• 13 апреля 2023
Ответ дляПес Патрон
Дивно що трихолог нічого не сказала за андрогенну алопецію.
Чому не сказала? Алопеція не визначеного генеза, щоб стверджувати про андрогенну здала аналізи на індекс вільного тестостерону та дигідротестостерону, вони у нормі.
Свисток ля-минор
• 13 апреля 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Каким боком эндокринолог к восприимчивости фолликулов?
Тим, що цю ’воспріімчівость’ контролюють саме гормони та їх попунті.
Володарка мрій• 13 апреля 2023
Выше написали про Виши с аминексилом, красная бутылка. Мне остановил выпадение очень быстро.
Свисток ля-минор
• 13 апреля 2023
Ответ дляВолодарка мрій
Дякую, подивлюсь. Хочу знайти все ж таки причину ...
Наизнанку• 13 апреля 2023
Автор, анализ на ферритин сдавали? У подруги такая история, гемоглобин в норме, а ферритин низкий, волосы лезут жутко, прядями. Ей назначили препарат железа, фолиевую кислоту и витамин D3.
КвартираЧья• 13 апреля 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
У вас є підстави мене звинувачувати у брехні??? Крім того, що трихолог порадив пропити вітаміни навіть без аналізів та змінити догляд нічого дільного.
Волосы выпадают от страха и стрееса.
Других причин нет, если анализы в порядке. Что там говорить трихологу?
Перестать стрессовать, расслабится, начать получать удовольствие от жизни
Потом, это вы знаете, как было. А кто не знает, внешне нормальный волос у вас. От того,что вы паникуете, лучше не станет.
КликОЛЬКА• 13 апреля 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
У трихолога вже була.
від трихолога рідко виходять з таким малим списком призначень. Навіть, якщо чомусь причина не знайдена - в них завжди є цілий арсенал гарних рекомендацій. Може до іншого сходіть, тим паче всі аналізи на руках.
Вилосипедниця• 13 апреля 2023
Ттг в нормі , це скільки у вас? На хімічний аналіз волосся здавали?
Володарка мрій• 13 апреля 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Пользуйтесь пока ищите причину, у меня за 3 месяца появилась лысина на макушке, пробор поехал ещё раньше, я подметала волосы после расчёсывания, помимо того, что руками собирала, вся подушка, плечи, сток в ванне, пылесос, все было забито волосами. Осталось процентов 25 волос, я была в ужасе. Если болели ковидом, то после ковида может быть, густая кровь, плохое кровоснабжение( это то что было у меня, я долго колола и пила разжижающие препараты), + низкий гемоглобин+ кровотечения гинекология, до какого то времени держалось, а потом резко посыпалось. Гемоглобин выше 90 Я поднять не могу, препараты принимаю. Этот шампунь мое спасение. Я парики присматривала уже. Когда он закончился, я перешла на другие шампуни от выпадения, я просто много их накупила , и через месяца 3- смотрю опят в руках волосы остаются после мытья, так я бегом опять купила. С витаминами и биотином не пошло, врач назначил,я купила, но я аллергик, и пришлось отменить.
КликОЛЬКА• 13 апреля 2023
від себе порекомендую робити на ніч перед миттям на корені, а на верх шапочка для душу (пакет)+тепла шапка. За пару тижнів прям купа нових волосинок антенок з`явиться, але на причину це ніяк не вплине, лише трошки поправить ситуацію.
6-8 мл касторової олії, 2 мл спирту (я брала настоянку календули) та 1 мл камфорної олії. Нічого не має пекти, якщо що -зменшіть кількість спирту. Рецепт дала перукар при гніздній алопеції, ефект завжди є. Можна від кількох годин, але я при загострені на цілу ніч лишала, потім змиваєш простою теплою водою і лише після цього миємо як зазвичай. Обережно, не підсковзніться у ванній, бо касторка дуже мацна, потім мию ванну фейрі для посуду)
КликОЛЬКА• 13 апреля 2023
ще є купа варіантів із соком цибулі або перцової настоянки, теж досить непоганий результат.
Ще б сиворотку для волосся, але поки не знайшла гарний варіант.
КликОЛЬКА• 13 апреля 2023
Аптечних препаратів не можу написати, бо в мене трохи інший випадок і їх можна використовувати лише на малу ділянку шкіри. Але гарний дерматолог завжди має варіанти, що добре себе показують. Вітаміни були не в комплексі, а призначені по певним елементам.
Свисток ля-минор
• 13 апреля 2023
Ответ дляНаизнанку
Да, звичайно, в першу чергу. В нормі.
празники не помню• 13 апреля 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
это вы в частную клинику ходили и такое никакое отношение?