Аленький носочек• 14 апреля 2023
Напишіть рецепт крафіна який вийшов і розмір форм, дякую
Меломанка Маланка• 14 апреля 2023
Вчора спекла.Смачнющі і рецепт дешевий на 2х яйцях і 200г масла.Рецепт Глінськоі Лізи.Тільки родзинки у коньяці
замочувала і цукати.Раніше Александрійську пекла.
Прибираю щодня• 14 апреля 2023
Ответ дляМеломанка Маланка
І смачніше ніж Александрійська?
Стебель березы• 14 апреля 2023
Ответ дляПрибираю щодня
І смачніше ніж Александрійська?
Крафін смачніший за олександрійську, бо між шарами є можливість запхати більше здоби, аніж витримує дріжджове тісто всередині.
Прибираю щодня• 14 апреля 2023
Ответ дляСтебель березы
Дякую. Сподіваюсь в наступному році напечу. В цьому вже мабуть не зможу, приїхали з Польщі, тут стільки справ, що як білки бігаємо .
KITE-YES-CLASS• 14 апреля 2023
Ответ дляМеломанка Маланка
А який саме рецепт? бо в неї там багато
2410diana2410• 14 апреля 2023
Ответ дляМельничукОля
Добрый день. Это у вас с этого кол-ва ингредиентов получилось столько пасок? Или вы умножали на 2? На 3?
Меломанка Маланка• 14 апреля 2023
Ответ дляПрибираю щодня
І смачніше ніж Александрійська?
смачна і та і друга,але кількість продуктів різна.Я про ціну.
Меломанка Маланка• 14 апреля 2023
Я в інстаграм брала рецепт крафіна.Він там один.Дуже смачні.І досить швидко.В мене форм нема.Я в Іспанії,і в магазині Малі та середні форми розібрали і вони по евро .В мене дві маленькі кастрюльки і дві форми для кексу продовгуваті.Смачніше саме у формі для кексу.Дуже смачно .Спечу ще,бо хочеться пригостити і наістися
Прибираю щодня• 14 апреля 2023
Ответ дляМеломанка Маланка
Мене ціна зараз найменше хвилює. Якщо час обмежений буду те що звикла робити. В наступному році сподіваюсь зроблю і крафін і заварну
Прибираю щодня• 14 апреля 2023
Ответ дляМеломанка Маланка
В ютуб є зразки форм з бумаги для випікання. В тому році ми були в Польщі на Паску і теж робили форми самі
МельничукОля• 14 апреля 2023
Ответ для2410diana2410
На 2.
МельничукОля• 14 апреля 2023
Ответ дляАленький носочек
який діаметр форм?
Форми малі і великі, точний діаметер не знаю.
Аленький носочек
• 15 апреля 2023
Ответ дляМельничукОля
Дякую, в мене вийшли супер.Дуже Вам дякую
МельничукОля• 15 апреля 2023
Ответ дляАленький носочек
Веселих свят!