Прокачую сідниці• 14 апреля 2023

Нотино продает оригинал парфюмерии или копии?

И еще, может ли быть что, допустим, в Польше в Нотино будет оригинал, а у нас копия?
Госпожа_тамагочи• 14 апреля 2023
Как повезет,есть и то и то,равно как и в броке,мейкапе,еве и остальных магазах

Весотехник• 14 апреля 2023
Оригінали, звичайно.
Дверной_Проем• 14 апреля 2023
Мені поки ні з мейк апу, ні з парфумсу, ні з єви, брокарду чи нотіно підробок не приходило.

Часто буває, що аромат слабкий, але це у будь яких запакованих ароматів. Треба випшикати ’пробку’ спиртову (перших десь 5 пшиків) і залишити на кілька днів у темному місці ’настоятися’ після транспортування.
Не за Будка• 14 апреля 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Не розповідайте, в брокард лоигінали, за Єву і мейкап згодна
Госпожа_тамагочи• 14 апреля 2023
Ответ дляНе за Будка
Ага,да да)))
Весотехник• 14 апреля 2023
Ответ дляНе за Будка
Там теж оригінали.
Евгения911• 14 апреля 2023
Ответ дляВесотехник
Там теж оригінали.
Сумніваюся

Шкварочка• 14 апреля 2023
У Нотино склад в Чехии. Поэтому и доставка более долгая и часто платная. Сомневаюсь, что у них отдельный отдел с копиями для Украины🤔
Балаболка• 14 апреля 2023
Ответ дляДверной_Проем

З чого така впевненість? Чим керуєтесь?
автор Прокачую сідниці • 14 апреля 2023
Ответ дляШкварочка
Просто смотрю свои любимые духи Chloe, в Броке они по большой скидке 3 тыс, в Нотино 2 тыс. Или такие бюджетные бренды не подделывают?
Дверной_Проем• 14 апреля 2023
Ответ дляБалаболка
З чого така впевненість? Чим керуєтесь?
Тим, що є аспекти за якими легко визначити підробку від оригіналу.
І це далеко не батч-код.
Кріплення розбризкувача, елементи флакону, стійкість аромату в кінцевому результаті, вигляд розпилювача на ковпачку. Це такі елементарні речі. А узагалі в різних брендів є різні аспекти, які криво підробляють дуже)

Я купувала і в брендових магазинах в Європі і Штатах парфуми улюблені, і замовляла на мейк апі - я не бачу різниці між флаконом купленим в Нью Йорку і в Тернополі
Ацетилсалициловая кислота• 14 апреля 2023
Девочки, посмотрите пожалуйста кто понимает купила в стоке духи diesel, бач код отслеживает и показывает что им уже 7 лет🙈, но стойкие капец еще комплиментов наслушалась.
ГейТуда• 14 апреля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
У меня духи по 15-20 лет есть
Ответ дляГейТуда
У меня духи по 15-20 лет есть
Короче, можно пользоваться. Спасибо💐 Мне запах очень зашел🥰
Зайченя• 14 апреля 2023
Ответ дляДверной_Проем

О какой спиртовой пробке речь? Аромату просто нужно отстояться после ,, движения,, и тряски. Какие настойки?....
Балаболка• 14 апреля 2023
Ответ дляДверной_Проем
І це далеко не батч-код.

І я з Тернополя та нажаль бачу різницю в парфумах які куплені у європі та в Україні,і не лише парфуми навіть банальна міцелярна вода біодерма на мейкапі підробка.Шкода намахують людей і якби від завтра була кримінальна відповідальність тим хто видає підробки за оригінал 80% товару би пропала з продажу.Парфумами Україну забезпечує виробництво з Еміратів та Туреччина де підробляють до точності 99% по флаконах,корбках,бач кодах ,але в середині замість якісної сировини отрута копійчана яка лише на перших нотах має схожість до оригіналу.І ціни гляньте теж багато про що говорять.Моя сестра має пряме відношення до великого опту і можу вас запевнити за гроші вам наклепають будь що, та це дуже нечесно по відношенню до людей адже людина впевнена що платить гроші за оригінал.
Зайченя• 14 апреля 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
Мои хлое сняты с производства.....
Зайченя• 14 апреля 2023
Ответ дляДверной_Проем
І це далеко не батч-код.

Смешно.... И пробку с ,, настояться,, сюда же.
Зайченя• 14 апреля 2023
Ответ дляБалаболка
Золотые слова!

Весотехник• 14 апреля 2023
Ответ дляЕвгения911
Сумніваюся
Дарма.
СпайдерВумен• 14 апреля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
при правильном хранении с духами ничо не будет и через 10 лет. у меня есть духи с датой выпуска 2007. почти раритет))
СпайдерВумен• 14 апреля 2023
Ответ дляДверной_Проем

спиртовая пробка?
может речь о воздушной пробке? спиртовую пробку никто не наливает в духи
СпайдерВумен• 14 апреля 2023
Ответ дляБалаболка
ваша сестра принимает участие в продаже фейковой парфюмерии?
Балаболка• 14 апреля 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Вона працює в логістиці бухгалтером з документацією по поставках і вона не змушує магазин який купляє фейк вказувати що це оригінал,також і на європу їдуть частково ці парфуми але в тих магазинах чи на сайтах куди вони попадають вказано репліка а не оригінал
Дама с заначкой• 14 апреля 2023
Ответ дляДверной_Проем

Аналогично .
Дама с заначкой• 14 апреля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
А что смотреть? Нравится вам-пользуйтесь
Дверной_Проем• 14 апреля 2023
Ответ дляСпайдерВумен
спиртовая пробка?
Так, повітряна))
Дверной_Проем• 14 апреля 2023
Ответ дляЗайченя
А ви не знали, що парфумерія при транспортуванні втрачає свої властивості з-за трясіння? Почитайте про це, елементарна хімія
Дверной_Проем• 14 апреля 2023
Ответ дляБалаболка
Можливо, мені поки щастило. Але я не бачила особливої різниці у нас в інтернет-магазинах, де є склади в ЄС.
Якщо говорити про масмаркет, який постачає сюди вже виробник - це факт.
Більшість ТМ значно кращої якості у Європі. Навіть у Азії Ельсев, Лореаль, Гарнієр - іншої якості зовсім.
Але це питання виробника.

За те, що за великі гроші зроблять, що завгодно - це факт.
Але іноді не вигідно робити підробки замість оригіналів) Ну й є різниця банально у флаконах. Якби я брала різні аромати - тоді так, звісно. Але я беру завжди одні й ті ж у різних країнах і прямо зараз маю два флакони шанелю - один з НЙ, інший куплений на нотіно.
Дверной_Проем• 14 апреля 2023
Ответ дляЗайченя
Та повітряна, то я помилилась)
’Настоятися’ я не дарма взяла в лапки.
Власне, постояти. ’Настоятися’ назвала більше жартома, бо аромат стає значно кращим, от і все.
Багато хто не знає, що аромату треба постояти після транспортування. У мене після літака і дороги аромати не так пахунть, як мають. Два дні постояли собі - все ок.