Зроблено у 80-х• 14 апреля 2023
Чому люди високо цінять свої минулі здобутки у навчанні?
Чисто пофілософствувати.
Перечитувала деякі теми, і там люди пишуть : Ось я була така молодець, в школі завжди гарно вчилась…, в універі активістка, стипендію отримувала, закінчила з червоним дипломом. І дивуюсь, нащо це так возвеличувати?
Чи є у вас в житті взагалі приклади, коли людина стала успішною ТІЛЬКИ через те, що отримала золоту медаль, чи червоний диплом?
Ms. Dolly• 14 апреля 2023
і де ті медалістки зараз?)
90% що не дуже влаштувались у житті, того і згадати та розказати більше немає чого людини про себе
Бандитка Сью• 14 апреля 2023
Є такі, але успішними вони стали, бо їм допомогли влаштуватись на хорошу роботу. А далі вони самі
Бандитка Сью• 14 апреля 2023
Ответ дляГубка Боб
Ні, знаю неуспішну людину в якої 4 червоних дипломи
А нащо аж 4?
Ms. Dolly• 14 апреля 2023
Ответ для__Jane__
Думаєте, легко отримати медаль чи червоний диплом?
не дуже й складно
Губка Боб• 14 апреля 2023
Ответ дляБандитка Сью
А нащо аж 4?
Не знаю, але її батьки цим пишаються і всім розказують, може їх забаганка
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 14 апреля 2023
Да все любят что-то повспоминать или помечтать, за одной 20 лет назад «полинститута бегало», второй букеты по 101 розе дарили, третья до декрета таааакую карьеру сделала))
А по факту сейчас пшик.
У кого 20 лет назад все круто было, у того и сейчас все ок. Наблюдения из жизни)
А по факту сейчас пшик.
ДА да да• 14 апреля 2023
За красным дипломом, медалью стоят знания. Тем более, что раньше купить их было малореально.
Адвокат Пономаренко• 14 апреля 2023
тому що в людина багато чого досягнула в той період часу. І чого вона має це знецінювати? З таких речей і будується самоповага і впевненість в собі
Бандитка Сью• 14 апреля 2023
Ответ дляГубка Боб
І що з її кар´єрою? Успішний успіх?
Ms. Dolly• 14 апреля 2023
Ответ для__Jane__
Ви з власного досвіду?
так, але я відмовилась від отримання що в школі, що в технікумі, те й саме в універі, бо моя думка якщо я знаю на 4 то ставте 4, а не вигадану 5, знання моїх однокласниць/одногрупників були гірше за мої, але вони з червоними, бо коли їм сказали ’принести’ гостинець вчителю, то вони принесли, чи просто вимолювали препода поставити 5 бо їм дуже треба - то ж не про знання ті червоні дипломи, так не всі такі ’порошайки’, але реальних людей коли отримано за знання - їх одиниці
Божий одуванчик• 14 апреля 2023
Ответ для__Jane__
Думаю, не очень сложно. У меня и медаль, и красный диплом. Если у человека голова хорошо работает, хорошо учиться - легко, плохо просто не получается. Я во взрослой жизни напрягаюсь гораздо сильнее, чем во время учёбы
Показушница• 14 апреля 2023
Надо смотреть, что из себя представляет человек на данный момент. Если все эти успехи и достижения позволили добиться хорошего дохода, комфортной жизни и прочее. Но если кроме олимпиады по истории в 8 классе похвастать нечем, то нажаль
Леопардові панчохи• 14 апреля 2023
Для меня это тоже странно слышать от взрослого человека. Я, вот, в детстве, очень красивые пасочки в песочнице лепила и что?))
Интересно что у человека на сегодняшний день есть, как он живет и чем.
Губка Боб• 14 апреля 2023
Ответ дляБандитка Сью
І що з її кар´єрою? Успішний успіх?
Працювала помічником бухгалтера, пішла в декрет і думала чим займатися після, може навчати людей на гітарі, читає дейлі мейл на оригіналі, але не розмовляє англійською, мене більше здивувало що не розуміла що дитячий панадол це парацетамол
Божий одуванчик• 14 апреля 2023
Ответ дляMs. Dolly
У меня другой опыт, нигде, ни в школе, ни в универе денег за оценки не платила, и о том, что кто-то платил, не слышала
Перловая Кашка• 14 апреля 2023
В моем классе было много медалистов больше 10.
Все стали успешными.
Кроме меня (пришлось вместо карьеры лечить ребенка) и одноклассника, который спился.
Все стали успешными.
Перловая Кашка• 14 апреля 2023
Ответ дляБандитка Сью
В моем классе все сами.
Родители у всех были обычными военными, разве что в армию могли пристроить) но в армию из медалистов никто не пошел
Губка Боб• 14 апреля 2023
Ответ дляБожий одуванчик
В мене був випадок, що викладач з української мови сказала доки не заплатите, ніхто не вийде з кабінету
Сизоока бестія• 14 апреля 2023
Это показывает человека как целеустремленного, я горжусь, и некоторыми работами и курсами тоже. Что в этом плохого?
Мальдивирую• 14 апреля 2023
Ответ для__Jane__
Детям начальства легко!
Бандитка Сью• 14 апреля 2023
Ответ дляПерловая Кашка
В моем классе все сами.
У всього класу батькі військові? Як так?
Ответ дляБожий одуванчик
Мы не ровняем интеллектуальные/ моральные затраты на учебу или работу. Мы говорим о том, что чтобы чего- то достичь( атестат/ диплом с отличием) нужно приложить усилия. Так почему не считать это достижением?
Позаземний розум• 14 апреля 2023
А чому люди так цінують свою фігуру, красу (навіть тюнінговану) ? Мабуть, тому що це для низ важливо. А для пене важливо, що вишколові, а не на голові…
Вільний митець• 14 апреля 2023
тому що саме освіта тримає людину на світі
і в освітні здобутки вкладається багато зусиль, грошей та часу
Та_шо_ж_таке• 14 апреля 2023
Потому что это личные достижения. У меня все университетские однокурсники-отличники с серьёзной карьерой, многие уехали работать в другие страны.
Я тут с краю постою• 14 апреля 2023
Ответ дляАдвокат Пономаренко
це труд, самодисципліна і принципи.
Чи я маю мовчати про те, що школу закінчила з золотою медаллю, університет з червоним дипломом, добре знаю 2 іноземні мови, закінчила достатню кількість профільних курсів, пройшла стажування закордоном, лише тому, що той, хто поруч, не парився над розвитком і в його очах мої досягнення будуть виглядати не більше ніж возвеличення і хвастощі?
це труд, самодисципліна і принципи.