Гарні диньки• 14 апреля 2023

Ваше ставлення до подорожей Україною зараз?

привіт всім) Як ви ставитеся до подорожей Україною зараз? Звичайно, західний напрямок. Поїхали б чи страшнувато зараз через ракетні обстріли? Бо і хочеться, аби трохи змінити обстановку, але і лячнувато. Все ж у країні війна.
Куда_бежать• 14 апреля 2023
Позитивно
Вареничніца• 14 апреля 2023
Їздили взимку, бо мозок потребував перезавантаження
Rocka Rolla• 14 апреля 2023
Не страшно, але не має настрою
Like-995b• 14 апреля 2023
Никуда из Киева не выезжаю
Сало не люблю• 14 апреля 2023
А як вплине ракетний обстріл на вас, якщо він таки буде, в ви в цей час не в Києві, а в Львові наприклад?
Снегурочко• 14 апреля 2023
Не хочу нікуди їхати
А до війни намагалася кожних декілька місяців вирватися
Метелики на душі• 14 апреля 2023
А что именно страшно? Я из Харькова, ездила перед НГ. Где страшнее, чем в Харькове? На ЗУ намного спокойнее. Не пойму, чего бояться )
Метелики на душі• 14 апреля 2023
Ответ дляСало не люблю
И я не поняла )
Невидимка• 14 апреля 2023
Не той настрій. Іноді й по Києву не хочеться, хоча завжди обожнювали ним гуляти у вільний час
Анчо Ус• 14 апреля 2023
Ну вы даете....Лишь бы были на это финансы,потому что на западной ну очень все дорого...
БЦАшка• 14 апреля 2023
На захід-відмінно.
Так написали наче у Херсон зібралися чи Запоріжжя. Там так, небезпечно.
Каляка маляка• 14 апреля 2023
Если у вас хорошо с финансами, не за кого переживать на фронте...едьте
Своего не предлагать• 14 апреля 2023
Я наступного тижня їду фліксбасом Осло Київ, тут лячно/не лячно, але ж додому. Я би і пішки пішла, якби це було можливо!
O-Yumi• 15 апреля 2023
Мандруємо Україною залюбки. Прошлим літом їздили у веломандрівку до Холодного Яру, у цьому травні збираємось у велопохід від Київа до Канева. Декілька разів були у Львові. Влітку плануємо автоподорож до Карпат та уздовж Дністра. Харків`янам вже нічого не страшно... Якщо є можливість, треба якось переключатися...