Залізна тьотя• 14 апреля 2023
Як вам піджак? Проголосуйте)
Дівчатка, у чоловічому відділі сток знайшла уікавий піджак. Сумніваюсь, брати чи ні - 300 грн, вовна. Проголосуйте, будь ласка.
Результат:
вже голосів:
113 (63.84%)
Ні
64 (36.16%)
Брати
ХвилювАллочка• 14 апреля 2023
Я вижу, что он мужской, поэтому мой ответ - нет. Он и не как раз и не оверсайз. Такое.
Апрель Ивановна• 14 апреля 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
Я й без нього бабка))))))) мені 47))))))
Не мае значення що по паспорту. Колір не сучасний, справді, якийсь він для жіночки 65+
Свідок Перемоги• 14 апреля 2023
Ответ дляЛеді Душка
Довжина закоротка и приталіний
Який?
Нормальна довжина
Залізна тьотя
• 14 апреля 2023
Ответ дляТролю як можу
Трохи вільний то для твіда чи шерсті актуально.
А для літнього піджака, треба щоб ви в ньому не виглядали -наче вам його на виріст купили!
Та він не зрвсім літній, як на мене. В мене є манго літній, бавовна з льоном. А це вовна, він тяжкенький.
Свідок Перемоги• 14 апреля 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
Яка дурня. У вас гарна фігура
Залізна тьотя
• 14 апреля 2023
Ответ дляЛеді Душка
Довжина закоротка и приталіний
Закоротка? До середини бедра. Мені довше не можна зріст 162.
Бідося• 14 апреля 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
Хто гоосує ні, будь ласочка, напишіть, що в ньому не так)
Он мужской
Залізна тьотя
• 14 апреля 2023
Ответ для__Jane__
Все, ви зробили мій вечір...’ колір не сучасний’😅😅😅😅
А який ’ сучасний’? То шо має бути?😂😂
Гарний колір, чесно,) бежевий, приємний.
Свідок Перемоги• 14 апреля 2023
Ответ для__Jane__
А який ’ сучасний’? То шо має бути?😂😂
+++
Апрель Ивановна• 14 апреля 2023
Ответ для__Jane__
А який ’ сучасний’? То шо має бути?😂😂
Він бабський,як з 60х років
Залізна тьотя
• 14 апреля 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Він бабський,як з 60х років
Не згодна, він класичний
НетЕщеНаверное• 14 апреля 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
Чим ґудзики погані? На які замінити?
Проголосовала Да, но как по мне, пуговички выглядят не очень. Я бы заменила на однотонные в тон ткани или чёрные
Мядуза аля моргонер• 14 апреля 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
Хто носить таке, накидайте фото актуальних, дякую)
15 євро купила такий новий. Через те не певна, що потрібно брати оцей Ваш. Хоча він і не поганий, проте не періектиний. Можна ще 209-250 грн і взяти новий)
Апрель Ивановна• 14 апреля 2023
Ответ для__Jane__
Ви- людина у якої немає відчуття стилю і смаку. Вибачте за правду,але вона не буває приємною.
Моя правда в тому що він виглядає як піджак мого діда який носив його в 60х.
Залізна тьотя
• 14 апреля 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Мені не подобаються двубортні
Залетна Я тут• 14 апреля 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
Не, вы еще девушка. Бабка - это я. Мне 64.
Залізна тьотя
• 14 апреля 2023
Ответ дляЗалетна Я тут

месяцкие• 14 апреля 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
Не згодна, він класичний
Не согласны - значит берите)
Но мне тоже не нравится. Я даже не могу подобрать слово, чтобы охарактеризовать вас в нем... Даже не видя вашего лица - он вас морально старит. Какой-то передовик производства вы в нем...
ВсеЧетко• 14 апреля 2023
Ответ дляТролю як можу
Великий! Подивіться на ваші плечі!
Вони як на регбі підкладка на плечах робить вас вибачте бабища.
Автор це не ваш фасон
Шукайте щоб на вас піджак сів як влитий. Те що на фото не варто
Автор це не ваш фасон
боже, и где вы все это видите? Плечи, бабища...
Автор, за 300 грн я бы его взяла просто потому, что он мне понравился, даже если б надела 1 раз
Залізна тьотя
• 14 апреля 2023
Ответ дляeuhunter
Фотка малоініормативна.
Тому питання:
1. Який бренд
2. Склад підкладки
3. Довжина рукавів - чоловічі майже завжди задовгі.
4. Як виглядає застібнутий
5. Що на інструкції до хімчистки, чи не буде вам то коштувати як новий піджак?
Тому питання:
1. Який бренд
2. Склад підкладки
4. Як виглядає застібнутий
Бренд - не звернула увагу
Підкладка - поліестер наче
Застібнутий на вигляд такий самий, як і розстебнутий.
Думаю, що вовну варто прати при 30 градусах на режимі делікатне прання
Але вже не побіжу за ним завтра) розкритикували))
Підкладка - поліестер наче
Ответ дляЗалізна тьотя
Бренд - не звернула увагу
Підкладка - поліестер наче
На ПЕ і годі. У нормальних брендів як мінімум віскоза, а у добрих - хлопок з шовком. Тоді вже й хімчистка окупиться, бо справжній піджак у жодному випадку не можна прати.