Кнопус• 15 апреля 2023
Їду з дітьми завтра в Кошице. Що цікавого подивитися?
Які зараз цікаві заходи для дітей, крім зоопарку і дитячої залізниці?
Діти дошкільного і молодшошкільного віку.
Соображалочка• 15 апреля 2023
а там дійсно так гарно, що варто їхати? я недалеко від Кошице, але в Польщі. теж поїхала б, якщо щось прям круте
Кнопус
• 15 апреля 2023
Ответ дляСоображалочка
А же саме Ви в Польщі?
Я їду на зустріч. І паралельно вже хочу ще щось крім зоо і залізниці.
Я такая наивная• 15 апреля 2023
В центре площадь. Зимой стояла елка. Там же возле площади кафе с кошками. Детям интересно будет. Каток есть в центре.
Кафе красивое и вкусное. Забыла блин название)) оно так с угла, черное название. Тортики вкусные и вид на улицу тоже хороший.
Кнопус
• 15 апреля 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Величезне дякую!!!!
Знайшла його на мапі. Супер!!! Старша донечка таке обожнює