руки_Крюги• вчера в 11:16
Если границы откроют Вы будете уезжать из Украины?
Планируете ли выехать, если когда-то откроют границы?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Да
Нет
Результат
Херсон це Україна• вчера в 13:26
Ответ дляХачапууури
Смысл выезжать если там только 3 месяца можно быть квартиру вам не сдадут работать сможете только в Польше может еще виЧехии там не точно и все или у вас открыта виза в Канаду?
Во Франции многие уже давно оформили субсидиарную защиту и живут прекрасно.
Лівий Локіть• вчера в 13:27
Ответ дляДодекаэдр
мы уже так зажрали все страны, что скоро в мире будут бомжи- украинцы
Не будут, их депортируют
Херсон це Україна• вчера в 13:29
Ответ дляЖінка з перцем
Муж оформлен на украинском фопе?
Виза кочевника.
ТрамвайGirl• вчера в 13:30
Ответ дляІстеріомама
Ау! Кордони відкриють лише після закінчення війни. Які ТЦК? Були вони до початку війни? Вам вже сняться мабуть по ночам ті ТЦК.
Ау! Не все уверены, что продолжения войны больше не будет
Полюю на дрони• вчера в 13:30
Ответ дляЧучело-Мяучело
А они сейчас для женщин закрыты ?
А жінка з дітьми зможе сама квартиру винаймали? У мене чоловік все життя на заробітках, його з.п -4 тис євро. Моя 1-1.2. Що я можу там робити без чоловіка? Звісно закриті кордони для сімей! Я не можу виїхати і продати квартиру. Чоловіка на вулицю. Виїзджати я буду закривши всі питання
Жінка з перцем• вчера в 13:33
Ответ дляХерсон це Україна
Виза кочевника.
Это временная история? Сколько налога и куда платится?
Не будь КакСвета• вчера в 13:35
Ответ дляМандолина Бу
Удалено администрацией...
у вас зависимость от карт? Как бы , чтобы это понять , можно просто аналитику посмотреть , без Ленорман
Не будь КакСвета• вчера в 13:39
Ответ дляМандолина Бу
Я тут нічого не пишу взагалі. Нема для кого. Писала у 2022 р. Люди невдячні. Напиши про подію, дату, то зранку вже не полінуються написати, що ви не вгадали, а те що ця сама подія відбудеться через 2-4 дні (та що була запланована),то всі мовчать, як сраки.мЯ перестала писати, вилазьте з цього гімна самі. Сидіть ухолоді,без води і без нічого. То лі еще будет....Я не гадаю. Подія, запланована у просторі буде все одно. Дати то таке. Таро взагалі не показує чітко дати і час. Таро показує ПОДІЮ. Дату можуть показати гральні карти. Все може переміщуватися на декілька днів. Моє весілля особисте навіть було в інший день, ніж заплановано. Хоча показувало до останнього заплановану дату.. Відбулося на 4 дні пізніше. Бо такі глобальні події,які залежать від десятка людей, не мають чітко визначених дат. Воно може перегратися на декілька днів вперед.
нічого не хочу пояснювати. і взагалі розмовляти.
А чого ви така збентежена? У вас є певний інструмент для спокою, ви так реагуєте
Херсон це Україна• вчера в 13:45
Ответ дляЖінка з перцем
Это путь к ПМЖ.
Госпожа Белладонна• вчера в 13:47
Ответ дляЛівий Локіть
Со странами шенгена безвиз
90 дней. И безвиз не дает права на работу и учебу. Это отдельная история, к безвизу отношения не имеющая
Додекаэдр• вчера в 13:50
Ответ дляЛівий Локіть
Со странами шенгена безвиз
ну, побудете туристом и до свидания
Оченьценная• вчера в 13:51
Ответ дляДівчина заглядєніє
Кордони відкрили в серпні. За пів року пишуть в районі пів ляма. Уявімо що в місяць це по сто тисяч, бо є ще неофіційний виїзд, + січень, лютий, це вже 700-800 тисяч. Але я десь читала більшу статистику. Правди нам не скажуть
С одной стороны радость,что молодеж сохранит жизни, но очень грустно. Это такой отток невосполнимый
Оченьценная• вчера в 13:52
Ответ дляБжоли-бандерівці
У них своїх таких досить..
Нащо їм работяга 45 ++?
Мову він вже навряд вивчить... Працюватиме на мінімалку і ще й соціал йому плати.
Нащо їм работяга 45 ++?
Работяги им и надо как раз. На ’жирные’ места у них свои есть.
Хачапууури• вчера в 13:53
Ответ дляХерсон це Україна
Вообще то говорим про выезд семьей когда мужчин будут выпускать значит война закончится и основания для помощи не будет
Херсон це Україна• вчера в 14:00
Ответ дляМандолина Бу
вони в лютому будуть так гатити по області київській,що там місця живого не буде. мені показує дуже велику кількість шахедів (вишгород,Бортничі).Такої кількості ще не було. ну дуже важкий місяць. і без світла .навіть на декілька годин не включатимуть, бо його не буде.
А на ЗУ норм будет ?
Ответ дляротцвеники
А чим погані заводи? В Україні були колись заводи і люди теж там працювали. Потім їх всі поприватизовували , вирізали на метал, далі туди зайшли на аренду дистриб´юторської фірмочки Рога і копита. І чому йде таке обесцінення праці людей з заводу? Чи думаєте якийсь менеджер по продажу краще? А люди в Україні скажіть не знімають житло? То яка різниця де знімати житло?
Часто це доволі важка фізично праця, з нічними змінами
Для людини, яка має вищу освіту та/або досвід у своїй професії (не фізичній), яка працювала в офісі, це може бути досить складно
Я зараз знаходжусь і Польщі і дуже добре знаю про що я говорю :)
ХвостПистолетом• вчера в 14:41
Ответ дляЖінка з перцем
Та даже взять тех же более менее оплачиваемых, экономисты, юристы. Тут у них работа, заработок, за границей кому они нужны. Нужно пройти огромный сложный путь с 0. А еще жить на каких-то основаниях в другой стране.
Це поки є економіка в країні і діє якесь право. В умовних Малі й Венесуелі вже нафіг нікому не треба ні юристів, ні економістів. Якщо ви розумієте про що я. Реальний сектор економіки перетворюється кожен день на руїни
Жінка з перцем• вчера в 14:43
Ответ дляХвостПистолетом
Давайте надеяться на лучшее, и не драматизировать.
ротцвеники• вчера в 14:44
Ответ дляBor bor
Так. Але наші батьки працювали в основному фізично. 80 відсотків Києва, працівники заводів. До розвалу союза, працювали там. Дуже було багато і інших робітничих спеціальностей. Зараз ми всі покоління з дипломами. І через це ще до війни була криза з нестачею електриків, сантехніків і т.д
ХвостПистолетом• вчера в 14:44
Ответ дляЖінка з перцем
Ваше право, а я не буду. Позиція страуса занадто дорого може зараз коштувати
Ответ дляротцвеники
Електрики і сантехніки не працюють ночами регулярно
Моя близька людина зараз працює на складі з нічними змінами і я бачу, як руйнується здоров´я
Тут же ж питання не тільки у фізичній праці як такій, а й у графіку. У Польщі більшість вакансій для наших без мови саме з такими умовами
Водій - це теж фізична праця, наприклад, але не настільки руйнівна. Але ви не можете приїхати і піти водієм одразу. Маєте прожити тут півроку на захисті і тоді вже обміняти права на польські і тільки після цього працювати водієм. Але ці півроку треба ж десь заробляти...
Фенте Фря• вчера в 14:52
Ответ дляАлгонавт
Ми і зараз виїжджаємо. Раз в місяць, а інколи і частіше
А куда ездите раз в месяц и для чего? К родственникам?
ТебеОноНадось• вчера в 14:58
Ответ дляМандолина Бу
до 2028 не відкриють
та хто ж відкриє? навіть після закінчення війни- оце розвалене усе-- комусь потрібно буде відбудовувати..
це перше.
друге- якщо допомог фінансових з-за кордону буде ще меньше,то хто платитиме податки для роботи держ. апарату та оцього відновлення,коли всі платники виїдуть за кордон??
люди- це ресурс,щоб вони собі там не думали.
ще можливо -з них створювати стройтряди для відбудови за мінімум оплати.
Зробити таку собі трудову мобілізацію.,а куди кинути ці війська- то головний верховнокомандувач придумає.
Тим більше,що вже навчився..
--
хто чекає зміни після виборів...-- .- якщо зараз проводити,то його ж і виберуть,благо поле розчищене від конкурентів. (Ну і наміндічили,якраз і пригодиться.)
це перше.
Тим більше,що вже навчився..
--
Алгонавт• вчера в 14:57
Ответ дляФенте Фря
По справах бізнесу.
Нідерланди, Польща, Чехія, Німеччина
Жінка з перцем• вчера в 15:05
Ответ дляХерсон це Україна
24 процента
Ага, я уже почитала. Это для Европы очень хорошие условия. В реальности если оставаться, налоги выше.
Херсон це Україна• вчера в 15:06
Ответ дляЖінка з перцем
Да,но пока так.