Миловидна леді• сегодня в 12:31

Живу в селі як вареник в маслі.В теплі і ситості

По феншую війни і ковіди.Фрукти,молочка,мясце і овочі свої.Дрова халявні -за літо приготовили,с посадок і біля ставка повирізали хащі.Свіже повітря.Влітку супер рибалка і грибочки.Пляжик біля ставка і великої ріки.По хаті ходиш гола.Пічка файна.Інет опт волокно і акум с інвертором .Майже не відчувається незручність.Тиша і спокій на нерви.РОБОТА ОНЛАЙН.Копійку складаю.І навіщо мені ті скворєчніки на етажах?У місті нерухомість здаю.Тоже копійка капає не мала
Да_Я_ТакаЯ_• сегодня в 13:46
Ответ дляталый снег
Зачем? У моей бабушки тоже был рай (для меня). А для бабушки с дедушкой - пекло, с половины четвертого на ногах и до вечера беспрерывной пахоты. Не-не. Разве что наемные работники есть - тогда другое дело.
Немає ні найомних працівників, ні пахоти. Ви живете стереотипами минулого сторіччя
автор Миловидна леді • сегодня в 13:47
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Вам картинку скинути де я зараз? Для мене село рай на землі. Я його обрала свідомо, в дорослому віці.
Влітку то дуже класно.У нас велика ріка України тече.То риби багато і пляжі
автор Миловидна леді • сегодня в 13:48
У нас сирен не чути взагалі
Да_Я_ТакаЯ_• сегодня в 13:48
Ответ дляМиловидна леді
Ось моє влітку але автор, всі люди різні, як і смаки.
автор Миловидна леді • сегодня в 13:49
Тако як не дивитись новини,то ніби і війни нема..І нервів немає.
Петриківна• сегодня в 13:50
в 4 утра встала и пошла свиней кормить
автор Миловидна леді • сегодня в 13:50
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Ото ті дерева задні зрізати на дрова
Стефанія• сегодня в 13:50
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Який пізд...ж.
Вы хотите сказать, что сельские хоть 1 раз себе платные дрова заказали и привезли? Ну-ну)

Есть, конечно, и нормальные люди. Но их мало.
автор Миловидна леді • сегодня в 13:50
Ответ дляПетриківна
в 4 утра встала и пошла свиней кормить
Нема такого
автор Миловидна леді • сегодня в 13:50
Ответ дляСтефанія

Ще не хватало дрова купляти
Петриківна• сегодня в 13:50
Ответ дляМиловидна леді
Нема такого
мясо само в холодильнике растет
Да_Я_ТакаЯ_• сегодня в 13:52
Ответ дляСтефанія

Я хочу сказати, що регулярно це роблять. Ваше ненормальне оточення не свідчить ні про що. Якщо чистять посадки збирають звичайно. Це не заборонено.
автор Миловидна леді • сегодня в 13:52
Лисиць багато,курей,качок покрали.Зайці,косульки,дикі кабани.До війни все начальство області в нас,на охоті
автор Миловидна леді • сегодня в 13:52
Ответ дляПетриківна
мясо само в холодильнике растет
Ну ондо курку зарубала.Зара буде бульйончик.Ням-ням
Да_Я_ТакаЯ_• сегодня в 13:53
Ответ дляМиловидна леді
І в нас аналогічно. В мене їжаки з білками і зайцями пішки ходять по території.
автор Миловидна леді • сегодня в 13:53
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
В нас теж.Білка то як котяра вже.Горіхи краде.Лисиці як собаки.Нічо не бояться.
автор Миловидна леді • сегодня в 13:54
Лисичка виведе лисиняток на сонечку погріться серед дороги і людей не боїться
автор Миловидна леді • сегодня в 13:55
В мене собаки як підсвинки
автор Миловидна леді • сегодня в 13:55
Я собакам корма дорогі не купую.Нема дурних.Все домашнє їдять.Каші с салом
автор Миловидна леді • сегодня в 13:56
Тут пишуть городські,що на кота по 2 тис гр тратять в місяць на корма.Людоньки,це ж підсвинка можна виростити
Ms. Любмая жена• сегодня в 13:57
Согласна с вами, Но только если это село рядом с городом, максимум 15 км. Мы также жили.
Галя-краля• сегодня в 13:58
Щастя любить тишу
Ms. Любмая жена• сегодня в 13:58
Ответ дляКапитанльнаЯ
Я ж кажу що ви в селі навіть не були.
Самі кончені алкаші від 100 грн година плюс обід та пляшка
У нас было до 22 года 200 гривен в день, почистить свинарник, сосед так нанимал. И то найди ещё попробуй.
Петриківна• сегодня в 14:01
Ответ дляМиловидна леді
с курячим салом?
свиней-то у вас нет
Знаю бакси• сегодня в 14:05
Ответ дляМиловидна леді
Скажите, сколько горят ветки с посадок? Как часто надо подкидывать ?
Счастье_же_вот_оно• сегодня в 14:08
Ответ дляДверной_Проем
У мене до війни взимку теж в квартирі жарко було і флісових піжам ніколи не купувала, а цією зимою при мінус 20 за вікном і відсутності опалення флісова піжамка не зайва. Навчені чим, кацапськими ракетами?
Тим, що повпливати на температуру не мають можливості
Грабля• сегодня в 14:08
Фантазія людини, відірваної від життя в селі. Тролятина спалилася на перших же реченнях.
Грабля• сегодня в 14:10
Ответ дляМиловидна леді
Ну от чесно. Не вмієте тролити. Хрень якась, від якої смішно тільки Вам самій.
Грабля• сегодня в 14:14
Ви ніяк не можете визначити своє амплуа, автор?
Дві години назад була елітною жінкою. https://sovet.kidstaff.com.ua/autor-3816005
Тепер от сільська господарка. Далі що буде?
Сплюшка• сегодня в 14:17
Авторе, який сенс вашого допису? Похвалитись, привернути увагу?