Сижу_и_плачу• 15 апреля 2023
Кто разбирается в тактической одежде?
Хочу подарить мужу хорошую флиску. На какие фирмы обратить внимание? Нужна очень качественная. Бюджет до 6000 грн
Не виправдовуюсь• 15 апреля 2023
З таким бюджетом великий вибір.
Але має значення, для яких температур потрібна.
Якщо Ви у Києві, зайдіть у Команду Екс, там найкращі консультанти з тих, кого я знаю. Вони ходили у походи самі, не теоретики.
Підберуть.
Сижу_и_плачу
• 15 апреля 2023
Ответ дляНе виправдовуюсь
З таким бюджетом великий вибір.
Підберуть.
Запоріжжя
аромат Жука• 15 апреля 2023
Я своєму чоловіку купляла ще в вересні минулого року HELIKON, здається з Польщі. Дуже якісна і тепла, чоловік задоволений. В порівнянні з тим, що видали, то ця залишається в гарному стані і по цей час. І коштувала тоді 2 000.
Кукусики• 15 апреля 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Запоріжжя
В Запорожье магазинов много, а выбор не очень. Я брала Хеликон на польском сайте милитари. Но цены сейчас конечно взлетели.
Любви вам!• 15 апреля 2023
Здесь видела GAP очень классную, только без карманов,скорее гольфом,помню что новые были и около тысячи цена ( обычно у этого всё очень хорошего качества и существенно дороже)