Простоваля• 16 апреля 2023
Дисконт картка Ultra, хто може поділитися
Поліпривіт всім• 16 апреля 2023
Ответ дляgamachok
Так, саме таку. Можемо з Вами домоаитися?
Не розумію для чого вона вам? Вона ж не дисконтна, а бонусна
В мене там бонуси є зараз 🤷🏻♀️
Поліпривіт всім• 16 апреля 2023
Ответ дляgamachok
Мені сказали в магазині, з такою карткою мінус 10%
От і шукаю
А, ну вам вигідніше свою картку організувати, тому що з кожної покупки вам буде зараховуватися бонус
Який вам сенс віддавати меня свій бонус? Купіть щось недороге, і вам одразу її видадуть
Якщо не хочете - звісно я поділюся з вами, але вам не має сенсу
Ответ дляПоліпривіт всім
Дякую Вам!
Хай щастить
Тепер буду думати як вивести з картки ці декілька сот грн

Хай щастить