ТаЕщеОптимистка• сегодня в 08:13

А сенс в сонячних панелях зимою?

У нас є інвертор і 2 батареї.
Все б це прекрасно, але їм тоже треба хоч іноді світло, щоб зарядитись.
Чоловік розпланував хоч трішки панелів купити. Це все тільки для забезпечення умов зимою планується
Я кажу ти згадай минулу зиму.
Майже не було сонця.
Ну не було ж? Я сонячні дні могла на пальцях порахувати.
Тоді який сенс в цих панелях зимою?
Вцілому, якщо вкинуть 15 тис дол в нормальну площу таких панелів і весь рік корисисватись, продавать нлектроенергію в систему, то це має якийсь сенс.
Але в нас нема таких планів, нема таких грошей.
Краще вже інверторний генератор, на мою думку
Трохи злякана• 2 часа назад
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Теоретично ми зиму уявляємо так. Що мороз і сонце.
Але на практиці так не було. Я це точно знаю. Бо я якось задалась собі питанням, а де ж сонце. Я так хочу сонячний день. І почала з того дня ждать його. І аж через 2 тижні було 2 сонячних дні. Потім ще через 2 тижні.
Я не жартую. Цієї зими було саме так
Згодна, я вже пригадала, що мої садові світильники не в повну потужність світили, а інколи і зовсім не світили. З панелями , певно, аналогічна ситуація була б.

Снегурочко• 2 часа назад
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Тож я для себе розглядаю і прораховую чи це має сенс на майбутнє. Причому тут вам познімати? Аби що сказать...
При тому, що зими бувають різні.
Дні різних зим відрізняються.
Тому стверджувати, що сонячні дні взимку- рідкість, я би не стала.
автор ТаЕщеОптимистка • 2 часа назад
Ответ дляСплюшка
У вашему локальному всесвіті може бути що завгодно. Але в Україні нема зим без сонячних днів.
Ви просто забули минулу зиму.
В срнячні дні я готова гуляти весь день, наскільки я це люблю. Тому я точно пам´ятаю їх минулою зими. І їх було на пальцях
Наташа_32• 2 часа назад
В солнечных панелях сейчас нету никакого смысла. Летом и так светло, а зимою солнца практически нету. Пустая трата денег.
автор ТаЕщеОптимистка • 2 часа назад
Ответ дляПеремелица
Киевская область прошлой зимой солнца почти не видела, она права
Люди так упорно доказують, бо не пам´ятають
Бриджит_Фрикандо• 2 часа назад
Ответ дляКоролеВешна
у моего отца стоит система солнечный дом (владение 24 кв), установка была в 2019 году. Дорого, но окупилось все - раздает соседу фермеру. Сейчас думает о ветрогенераторах - для своего бизнеса.... но мы в Днепре.
Кючевое слово: Бизнес.
Ну и деньги. Один ветряк - от10-15 тыс евро...
Prervana• 2 часа назад
Ответ дляПеремелица
за декабрь и январь можно?
Можно, но это поле было в декабре отключено некоторое время и в целом у него угол наклона не самый оптимальный для зимы, они у меня просто лежат на плоской крыше, а должны стоять на ножках
Ашолюдискажуть• 2 часа назад
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Так от.
Для цього пепіоду я не готова такі гроші вкладати. Бо я і так виживу і без світла. Саме зима цікавить в сенсі вкладень
Ради 2 месяцев точно не стоит покупать панели .
А сколько у вас расход январь- февраль и июнь- август ?
Зайченя• 2 часа назад
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Тобто вони зимою без сонця звідкись генерували вам енергію?
Даже в пасмурную погоду есть генерация. Не активная. Но есть.
Совсем исчезала генерация когда панели засыпало большим слоем снега. Пришлось чистить.

Ашолюдискажуть• 2 часа назад
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Ви просто забули минулу зиму.
Вы не работаете ?
Перемелица• 2 часа назад
Ответ дляPrervana
спасибо
да, с марта пошло солнце и тепло, и генерация растет на глазах, хорошо видно по графиках
за июль наверное вообще ахтунг
автор ТаЕщеОптимистка • 2 часа назад
Ответ дляАшолюдискажуть
Вы не работаете ?
Я в декреті
Перемелица• 2 часа назад
Ответ дляАшолюдискажуть
Вы не работаете ?
солнце светит только работающим?
или какой смысл вопроса в данной теме?
Ашолюдискажуть• 2 часа назад
Ответ дляPrervana
Т.е даже 10 % не давали (
Ашолюдискажуть• 2 часа назад
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Я в декреті
Понятно
автор ТаЕщеОптимистка • 2 часа назад
Ответ дляПеремелица
солнце светит только работающим?
или какой смысл вопроса в данной теме?
Певно, задіваю, що готова весь день гуляти
КоролеВешна• 2 часа назад
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Кючевое слово: Бизнес.
разные ветряки бывают, те которые рассматриваем 77800,00 один комплект.
Зайченя• 2 часа назад
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Я не фантазую. Сонячнмх днів було в місяць штуки 3-5 і в січні, і в лютому так.
Тож я намагаюсь зрозуміти чому всі так кинулись на ці панелі і так хвалять.
Якщо логіки немає
В интернете есть таблички генерации энергии при разной освещенности. Поищите.
Нет генерации только после захода солнца.
Ашолюдискажуть• 2 часа назад
Ответ дляПеремелица
солнце светит только работающим?
или какой смысл вопроса в данной теме?
А разве я к вам обращалась ?

Prervana• 2 часа назад
Ответ дляПеремелица
спасибо
за июль наверное вообще ахтунг
Мы с апреля на солнечных панелях фактически. И по конец октября. Но если добавить ещё панелей чтоб и зиму неплохо пережить - то летом я энергию солить разве что смогу. Мне столько не съесть самой, а продавать ее не привлекает ни тариф, ни условия
Перемелица• 2 часа назад
Ответ дляАшолюдискажуть
А разве я к вам обращалась ?
а мы разве в личке общаемся?
Зайченя• 2 часа назад
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Хіба ж це так працює, що накопичив собі енергію за весь сонячний день і місяць користуєшся?
Ні це не так працює
Так это уже от количества батарей зависит.
Ашолюдискажуть• 2 часа назад
Ответ дляКоролеВешна
Перемелица• 2 часа назад
Ответ дляPrervana
какие условия. если не секрет
В шоколаде• 2 часа назад
Послухаю тих, хто розбирається у цій темі.
Ашолюдискажуть• 2 часа назад
Ответ дляПеремелица
а мы разве в личке общаемся?
Вы хамите!
Prervana• 2 часа назад
Ответ дляАшолюдискажуть
Т.е даже 10 % не давали (
Снег был и мороз ебейший. Я не всегда успевала их чистить
Перемелица• 2 часа назад
Ответ дляАшолюдискажуть
Вы хамите!
вам показалось
Prervana• 2 часа назад
Ответ дляПеремелица
какие условия. если не секрет
Говняные, как минимум, чтобы поделиться электроэнергией с голодающим государством (считайте что безвоздмездно, потому что с зеленым тарифом качели), я должна за свои же бабки установить новый счетчик, а он то ли 16, то ли 18 тысяч стоит, и оплатить подготовку проекта ТУ на такое подключение. Без вложения своих денег сплюнуть свой излишек на нужды энергетики не выйдет😆
Сплюшка• 2 часа назад
Ответ дляПеремелица
Так генерація все одно ж була, менша, не покривала потреб так як влітку. Але ж не полярна ніч. А в ті дні коли слняно так могла навіть перебвльшувати літне сонце оскільки панелі природньо охолоджуються