Скокмоно - стокнуно• 16 апреля 2023

Назовите недостатки вашего мужа

Латвийские_Номера• 16 апреля 2023
Занадто правильний собі на шкоду, не бачить можливостей і втрачає їх, не бачить гівна в людях, і через це часто отримує від них

Веккy• 16 апреля 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Для чого так жити і ненавидіти?
А я что писала,что я ненавижу?))
Все буде• 16 апреля 2023
Мовчазний. Інколи аж бісить цим. Не знаю,чи можна рахувати це за недолік,бо як бачу балакучих мужчин,то мій мовчазний наче і нічого)
А так, мені пощастило. Добрий, щедрий,цілеспрямований,розумний, вміє гроші заробити. то якось його мовчання можна і потерпіти)
Пластилин_Колец• 16 апреля 2023
Ответ дляВеккy
А я что писала,что я ненавижу?))
Опис чоловіка про це кричить.
Кондуктор маршрутки• 16 апреля 2023
Ответ дляРадість моя
У моего нет недостатков.
Вы замужем за котиком?!
Радість моя• 16 апреля 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Вы замужем за котиком?!
Не совсем понимаю связь
Кондуктор маршрутки• 16 апреля 2023
Ответ дляРадість моя
Не совсем понимаю связь
Только у котиков нет недостатков. И у кошечек.
младокошкина• 17 апреля 2023
У мого майже немає, але є те, що мене виводить- він ніби живе в минулому сторіччі. Якісь роботи по дому, це завжди сварка. Хоча вміє робити і меблі, плитку клав в ванній і кухні, електрику сам проводив, та все зводиться до бабусіного ремонту, йому так подобається.