Соф´янчук Едуард Ігорович - стрілець десантного батальйону, томаківчанин, якому було лише 18 років віддав своє життя за Україну.
Тепер цей юний воїн навіки в небесному строю. Його земне життя зупинилось на Луганщині 11 квітня 2023 року. Він пішов, залишивши по собі добрий, світлий спомин і нестерпний біль, що залишиться на довго наших серцях.
Не знайти слів втіхи для згорьованої родини, друзів, побратимів...
Йому б жити, любити, творити.
Прощання з Едуардом Ігоровичем відбудеться в понеділок - 17 квітня, в Томаківці. Деталі будуть повідомлені згодом.
Спи спокійно, дякуємо за захист. Ми ніколи не забудемо і ніколи не пробачимо
Йому б жити, любити, творити.
Перемога 2022• 16 апреля 2023
Томаковка… это где то в Днепропетровской области?
Ох, совсем совсем юный
Олеся Асмолова• 16 апреля 2023
Ответ дляПеремога 2022
Ох, совсем совсем юный
Так, це недалеко від м.Марганець. Вічна пам’ять герою
Allka- skakalka• 16 апреля 2023
Я раньше не плакала ,когда в ленте видела некролог,было жалко ,но последние несколько недель ,просто слезы душат .,
Осознала все потери и страшно становится ,ещё и по работе общаюсь с военными ,наслушаешься такого ,что волосы дыбом.
Это просто ужасно .
ёжовые рукавицы• 16 апреля 2023
Світла пам´ять. Який жаль , гинуть такі молоді хлопці. Як батькам пережити таке горе.
Клементина• 16 апреля 2023
18 років...
В мене аж мороз по шкірі, уявила зараз стан його матері
Вічна пам´ять герою