КокошинЭль• 17 апреля 2023
нова квартира - а я знову нещаслива
нарешті перед війною купила квартиру (собі і дитині, сама в розлученні, до того на оренді). ще в ній не жила, бо ми поки закордоном.
1к 50 кв.м., але кухня разом з коридором.
заходиш - шкаф і зліва вся кімната кухні (частина зона кухні, частина диван, далі балкон).
і окремо спальня. купувала з меблями, там було 2спальне ліжко.
але тоді дитині було 4 з гаком роки (думала років 2 так поживу, а далі щось буду думати).
а зараз дочці 6, і спати в одному ліжку не знаю чи ок. і виходить:
1) мені спати в кухні. але я не хочу спати на дивані, і цей диван напряму видно з вхідних дверей.
2) знову міняти квартиру, а я не відчуваю що в мене вистачать ресурсу на це.
Плюс в квартирі душ, а дочка любить ванну, і мене це теж мучить
Аленький носочек• 18 апреля 2023
А что на кухне стот, ребенку нужен стол и кровать. Просто кухня гостинная и ребенок там спит, чем плохо. И кого то не 22 метра кухня, а 12-16 и помещаются. Вот у Тони с хвылювалочки так, ее дочке 16, и норм.
Аленький носочек• 18 апреля 2023
Или маленькую перегородку добавить, чтоб кровать типа за ней стояла на кухне, в полстены. Не думаю что дочке в ее 6 так все критично.
Аленький носочек• 18 апреля 2023
Тот диван что у вас на кухне, на нем можно спать? Не будет ли некомфортно для спины, если что купите топпер, и дочку можно со временем туда отселить. Вырастет, вылетит из гнезда, будет с мужем свое наживать.
КокошинЭль
• 18 апреля 2023
Ответ дляАленький носочек
просто поки трохи тупо: я сплю на дивані, а дочка на двоспальному ліжку..
думаю, ще пару років якось в одній кімнаті будемо, а далі вирішимо що робити
Аленький носочек• 18 апреля 2023
Или пока в комнату докупить кровать ребенку. Вы молодец, квартира не маленькая, поместитесь.
Добрый Йиннот• 18 апреля 2023
Читаю вашу тему - і перша ж думка: яке хороше сонечко, облаштувала квартиру, молодець!
Перш за все вам треба подумки зробити крок назад, в ту мить, де ви ’забули’ чи не змогли переварити свою чергову перемогу. Спробуйте пірнути в сюжет ’Я купила квартиру - я розумниця’.
Смакуйте ці здобутки, усвідомлюйте їх.
Обставини склалися так, що ви не змогли повністю ’спожити’ здобуте. Але це не применшує ваші якості. Настав час рухатися далі в квартирному питанні. Він би й так настав, але ваше сприйняття зламалося через війну.
Спробуйте змінити хід думок, зважаючи на нові можливості, які відкрив виїзд за межі країни.
Може, ви ще довгенько житимете десь не в Україні.
Сприймайте квартиру як скарбничку, де зберігаються ваші кошти. Нехай ця скарбничка трохи на вас попрацює: здавайте її в аренду.
Можливо, ви взагалі ще раз підете заміж. Може, в новій країні вам так сподобається, що ви там лишатиметесь. Може, скоро ваша дитина захоче вчитися в закордонному закладі.
В майбутньому багато факторів впливатимуть на ваші квартирні потреби.
Смакуйте ці здобутки, усвідомлюйте їх.
КокошинЭль
• 18 апреля 2023
Ответ дляДобрый Йиннот
Смакуйте ці здобутки, усвідомлюйте їх.
дякую.
закордоном я вперше жила в приватному домі.
і тепер неприємно думати про квартиру взагалі, про ці затори, парковки..
Добрый Йиннот• 18 апреля 2023
Ответ дляКокошинЭль
дякую.
От і враховуйте нові фактори.
Приймати рішення щодо квартири та планування саме зараз - трохи зарано, на мою думку.
Це ваш капітал, ваш здобуток і фізичний доказ хорошості :)
Нехай квартира буде вашою стартовою лінією.
КокошинЭль
• 18 апреля 2023
Ответ дляДобрый Йиннот
От і враховуйте нові фактори.
але все одно треба повертатись.
через ’не хочу’.
на роботі потроху викликають.
дитина плаче не хоче.
і я коли подумаю про ці затори, добирання по 3-4 години в день
через ’не хочу’.
на роботі потроху викликають.
дитина плаче не хоче.
Добрый Йиннот• 18 апреля 2023
Ответ дляКокошинЭль
але все одно треба повертатись.
через ’не хочу’.
на роботі потроху викликають.
дитина плаче не хоче.
через ’не хочу’.
на роботі потроху викликають.
дитина плаче не хоче.
Якщо вам не хочеться повертатися - то вже поштовх :)
Значить, перед вами мають з´явитися нові дороги.
Але ви повинні висмикнути себе з болота стереотипного ’мушу’.
Зараз - час змін та самоподолання. Невже у вас таке ексклюзивне та бажане робоче місце, що в разі потреби ви не зможете знайти альтернативи?
КокошинЭль
• 18 апреля 2023
Ответ дляДобрый Йиннот
я керівник середньох ланки в дуже хорошій компанії.
такої роботи я тут не знайду)
КокошинЭль
• 18 апреля 2023
Ответ дляДобрый Йиннот
тут я взагалі роботи крім заводу не знайду.
а щодо нових можливостей - а може я просто невезуча?
вийшла заміж за ужасного типа, який зіпсував моє життя до такої степені, що я шарахаюсь мужчин, живу років 6 без сексу і нема бажання.
перед війною купила квартиру, а могла б мати гроші.
може в мене навпаки буде завжди те, чого я на хочу - як назло
Добрый Йиннот• 18 апреля 2023
Ответ дляКокошинЭль
Такие хороше сонечко, а такі думки дикі :)
Ви нормальна.
Розумієте, перелік можливих ’а раптом?’ - це щось філософське та безкінечне.
А раптом би ви гроші втратили? А зараз вони ’законсервовані’ надійно.
Купа таких ’раптом’.
Ви зробили певний вибір, і він не є жахливим на 100% - це вже полегшення і плюс в особистій справі.
Чоловік трапився дурний - ну то збіг певних факторів, які вплинули на вибір. Але той чоловік - не все ваше життя і не ваше відображення.
Може, варто копати в напрямку ’Зроблю свою роботу віддаленою’.
Або шукати альтернативну роботу в Україні, але в компанії, що підтримує віддалений режим.
Ви нормальна.
Купа таких ’раптом’.
Аленький носочек• 18 апреля 2023
Ответ дляКокошинЭль
але все одно треба повертатись.
через ’не хочу’.
на роботі потроху викликають.
дитина плаче не хоче.
через ’не хочу’.
на роботі потроху викликають.
дитина плаче не хоче.
А локация удобно расположена, так чтоб добираться на работу, школа поблизости есть? Наличие работы, новую сейчас тяжело искать. В первом класе в 12 уже забирать или продленка до 6. В общем то в столице относительно тихо, вам больше логистику надо продумать.
Ну а ребенок год с вами спокойно поспит, потом на кухню отселить можно. Главное безопасность и работа.
Не забывайте что вы большая молодец, куча мам возвращается к родителям и потом там и остается, ссорятся и ничего не достигают. Или ничего не купили, упустили варианты. Вы умничка, все у вас выйдет
КокошинЭль
• 18 апреля 2023
Ответ дляАленький носочек
це Київ, добирання на роботу в одну сторону все одно буде годину.
школа в межах 20-30 хв пішки
Аленький носочек• 18 апреля 2023
Ответ дляКокошинЭль
школа в межах 20-30 хв пішки
Думайте как с работой и как забирать с продленки, кто будет сидеть на больничных. Может машину какую то для удобства. Где спать у вас есть) Вы молодец
КокошинЭль
• 18 апреля 2023
Ответ дляАленький носочек
машина є.
але їхати туди не хочу взагалі