Люблю кетчуп• 17 апреля 2023
Давайте спробуємо мене вдягнути
Дуже люблю Зару, але раніше завжди купувала з приміркою, бо вона непередбачувана. Зараз в Україні приміряти немає можливості. Отже підкажіть, як на вашу думку, чи пасуватиме мені це. Можна обрати декілька варіантів. А ще буду вдячна, якщо підкажете щось інше або покажете свої покупки з Зара
Можна обрати декілька варіантів
Вік 40+, 157/55, 85/74/97
Всім гарного вечора 💛💙
Можна обрати декілька варіантів
Вік 40+, 157/55, 85/74/97
Всім гарного вечора 💛💙
Результат:
вже голосів:
126 (58.06%)
4 біла сукня
63 (29.03%)
1 зелена сукня
16 (7.37%)
2 темні джинси
12 (5.53%)
3 світліші джинси
Люблю кетчуп
• 17 апреля 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
Платьев еще не покупала , но ношу миди
Из последнего вот, не Зара, но почти ))
А смотрела тоже на джинсы клеш и трубы
, короче примерила и не зашло
Из последнего вот, не Зара, но почти ))
А смотрела тоже на джинсы клеш и трубы
, короче примерила и не зашло
Вам гарно і ви набагато стрункіша за мене. В мене вже є 2 пари скіні і ще десь треті пливуть
Помеха справа• 17 апреля 2023
Ну что то у вас есть, хаус, вайд лег популярная модель. У меня кузина невысокая 156 кажется, она отлично смотрится в прямых джинсах. Даже балоеы ей не идут, что уже о вайд лег говорить. Меряйте и смотрите
Люблю кетчуп
• 17 апреля 2023
Ответ для vihola
Все гарне, беріть, що там думати.
Обмірковую, бо буду замовляти з Польщі чи Іспанії. Якщо прольот, то не повернути речі, а пристроїти прольоти зараз вкрай важко
Кудрі кручу сама• 17 апреля 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
Это не скини ))
И задницу я наела за пол года норм так, до бедер 98(
Так что я уже не тонкая
И меня широкие штаны вообще квадратной делают
Так что я уже не тонкая
Помеха справа• 17 апреля 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
Платьев еще не покупала , но ношу миди
Из последнего вот, не Зара, но почти ))
А смотрела тоже на джинсы клеш и трубы
, короче примерила и не зашло
Из последнего вот, не Зара, но почти ))
А смотрела тоже на джинсы клеш и трубы
, короче примерила и не зашло
Первые джинсы где купили и лоферы, поделитесь наводкой, пожалуйста
Кудрі кручу сама• 17 апреля 2023
Ответ дляОбнимашкина
Очень красивые лоферы. Это что?
Это всего лишь Эстро)
Но они классные
курасаны• 17 апреля 2023
Джинсы с фото 3 у меня есть
на ОБ 98 см р-р 38 норм, но длинные
есть еще джинсы тоже зара подобные тем, что на фото 2 , только шов спереди - офигенные ( на фото не очень, потому что я облокотилась, они шире и длиннее), рост 162 см
на ОБ 98 см р-р 38 норм, но длинные
Ответ дляЛюблю кетчуп
Тут дуже високі вимоги у всіх до інших та їхніх речей, тільки не до себе.
У вас нормальна фігура, речі нормальні.
Подобається, замовляйте і носіть.
Сама собі проблеми вигадуєте.
У вас нормальна фігура, речі нормальні.
Подобається, замовляйте і носіть.
Сама собі проблеми вигадуєте.
Кудрі кручу сама• 17 апреля 2023
Ответ дляПомеха справа
Джинсы вообще ноу нейм))
Лоферы эстро
Люблю кетчуп
• 17 апреля 2023
Ответ дляПомеха справа
Була в Сінсей, Хаусі та Нью Йокері. Всі якісь дуже щільні, а хочеться тоненькі, легкі на літо. Всі моделі переважно з високою талією, а мені незручно, бо пояс аж під ребра давить. Мені треба mid rise
Люблю кетчуп
• 17 апреля 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
Это не скини ))
Так что я уже не тонкая
А які це, slim? Якщо у вас попа 98, то напевно зріст вищій за мене. Або ви вмієте гарно фотографуватись і це теж добре
Броніки для Моніки• 17 апреля 2023
Та, боже, автор, в інсті сотні блогерів роблять огляди Зари і НМ з примірками і артикулами. Я їх весь час переглядаю і підбираю щось для себе. Забийте в пошук і насолоджуйтесь, заодно і побачите, як сидить на різних фігурах
Люблю кетчуп
• 17 апреля 2023
Ответ длякурасаны
Джинсы с фото 3 у меня есть
на ОБ 98 см р-р 38 норм, но длинные
Дякую!!!! 🙏
А ще підкажіть, будь ласка, вони дуже щільні? Я теж собі беру 38 розмір, хоча іноді навіть в 36 можу влізти, але люблю щоб було просторо, ніде не давило
Кудрі кручу сама• 17 апреля 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
Это мом
Рост 164
И я вот так повелась на эти модные джинсы и заказала Массимо трубы
Во первых я их укорачивала на пол метра , шутка , не пол , но намного, и одела один раз , я в них квадратный поросенок , закинула в шкаф .
Потом подумала мож светлые лучше зайдут , уже примерила из того что было в магазинах , квадрат я в них и все. Такие штаны нужно примерять .
Рост 164
Кавуся• 17 апреля 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
Я не настільки смілива
Какая стоимость белого платья ? И как его заказать ? Очень понравилось 🥰
Лагшмивара• 17 апреля 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
Я не настільки смілива
У вас 157, куди вам ці сукні?
Лагшмивара• 17 апреля 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
А які? Коротенькі я тільки на пляж можу. Я звісно не пенсіонерка, але й не студентка вже
Міді беріть
Помеха справа• 17 апреля 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
У меня из манго, тонкие средне, но посадка высокая. Джинсы без примерки легко пролететь. Может в арго заказать манго с примеркой
Столічна штучка• 17 апреля 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
В Зарі petit немає, на жаль
Прямі джинси мені не дуже. Гарно сидять або скіні, або бойфренди. Але в мене вже таких багато і хочеться якісь просторі на весну-літо
А какой марки у вас бойфренды?
А то шото кроме маркс спенсер не видела, а они ушли с рынка((
ШобВам_КакНам• 17 апреля 2023
Зеленое платье понравилось. Белое я меряла, оно офигенное. Джинсы такие не понимаю ☹️
Люблю кетчуп
• 17 апреля 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
О, це вже цікаво. Можете дати посилання на кількох?
Люблю кетчуп
• 17 апреля 2023
Ответ дляЛагшмивара
Міді беріть
Ось як беру міді, то вони на мені як максі
Вище фото скидала
Помеха справа• 17 апреля 2023
Нравятся платья, то можно взять, может есть реальные фото. Джинсы сомнительно.
Люблю кетчуп
• 17 апреля 2023
Ответ дляКавуся
Я замовляю або через посередника, або сама як є на фрі шип
Играю_на_кларнете• 17 апреля 2023
Очень маленький рост для таких платьев,да и для таких штанов тоже.
Люблю кетчуп
• 17 апреля 2023
Ответ дляСтолічна штучка
А какой марки у вас бойфренды?
Н&M та Reserved. Ці на мені кращі за всі сидять. Ще непогано GAP, але останній раз ціни були космос. А потім магаз зовсім закрився. Я без примірки купляти джинси можу лише Levi’s обрані моделі з року в рік
Люблю кетчуп
• 17 апреля 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
Это мом
Рост 164
Цікаво, по фото на мом не тягнуть, вони зазвичай ширші, більш вільни в ногах