наКоблучках• 18 апреля 2023
Замиокулькас весь в каплях после полива
Владельцы наверняка поняли о чем я, листики выпускают влагу и на каждом капельки. Это у всех так?
Сосиска_Втесте• 18 апреля 2023
Перелили) вологість висока в квартирі
В мене таке теж було недавно
Сосиска_Втесте• 18 апреля 2023
Він в мене вже 7 років, а таке було вперше. Наче плакав, я аж напряглася)))
наКоблучках
• 18 апреля 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Перелили) вологість висока в квартирі
В мене таке теж було недавно
Я Раньше думала у него недолив, последний раз поливала в декабре. Уже апрель, решила полить и он заплакал. А Вы часто поливаете свой?
Сосиска_Втесте• 18 апреля 2023
Ответ длянаКоблучках
Залежить від умов в квартирі. Якщо тепло і опалюється то раз в 7-10 днів. Зараз раз в два тижні і то не багато
Сосиска_Втесте• 18 апреля 2023
Ответ длянаКоблучках
Ви три місяці його не поливали??
наКоблучках
• 18 апреля 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Ви три місяці його не поливали??
Да, с осени по весну так поливаю, два-три раза всего.
Зеленый, с ним все ок, новые ростки сейчас активно гонит
Сосиска_Втесте• 18 апреля 2023
Ответ длянаКоблучках
Ого
Я максимум місяць не поливала його
Джонсонюк• 18 апреля 2023
Я кожні два тижні поливаю, по мірі висихання землі. А щоб 3 місяці не поливати, такого не чула. Може через це і ’заплакав’.
aleksey.bo• 18 апреля 2023
Дівчата, підкажіть, що з моїми заміками трапилось: поливав чоловік раз в 10 днів, зимою виніс два вазони з кімнати, яка не опалювалась в іншу, де вмикав кондиціонер на тепло. Вони не стояли навпроти нього. Але майже всі гілки пожовтіли, з великих кущів залишились сльози.
Сосиска_Втесте• 18 апреля 2023
Ответ дляaleksey.bo
Мабуть підгнило коріння, подивіться
Мию чакри щоденно• 18 апреля 2023
Ответ длянаКоблучках
От счастья заплакал