Даксо• 18 апреля 2023

Єгипет відмовився постачати зброю до РФ і вирішив виробляти боєприпаси для України

Єгипетська армія є однією з найсильніших і найвпливовіших військових сил на Близькому Сході.

Про це пише The Washington Post з посиланням на п’ять документів американської розвідки.

Натомість, за даними американського видання, Єгипет вирішив виробляти артилерійські боєприпаси для України.

Документи свідчать, що Єгипет відклав угоду з Росією і схвалив продаж снарядів калібру 152 мм і 155 мм Сполученим Штатам для подальшої передачі Україні.

У WP зазначають: наразі невідомо, чи вже почалися такі поставки, але видання називає це дипломатичною перемогою адміністрації президента США.
Klodia• 18 апреля 2023
Все, еду к ним отдыхать и мутузить рашню в отелях!
автор Даксо • 18 апреля 2023
То такі друзі звичайно, як флюгер. Але те, що вони відмовились від 21-го рашиського СУ-35, котракт на які підписали в 2019му уже говорить, що сторону вони уже вибрали. І це дружба зі Штатами
Николь1986• 18 апреля 2023
Может и вброс очередной. Столько офигенных новостей писали, а потом бац и типа ,,мы поспешили, опровергаем, фейк,, и т.д. Задолбали. Только радоваться начинаешь, как тут сразу все, не радуйтесь.
Niffler• 18 апреля 2023
Ответ дляНиколь1986
Да, я бы тоже египтянам не верила...
Миззери• 18 апреля 2023
Ответ дляНиколь1986
Точно, ненавижу такое
Allka- skakalka• 18 апреля 2023
Могут торговать в тихую ,и нам и им будут поставлять .
Восток дело тонкое ,я бы не доверяла .
чир• 18 апреля 2023
Кацы сегодня ’бессмертный полк’ отменили с дедами на палках. Народ по регионам собирался погибших чмобиков тоже на палках нести. Видимо чтобы не палиться с количеством утилизированных.
завитушка• 18 апреля 2023
Ответ дляНиколь1986
Одне не можу зрозуміти, у вас крім цього смайлика доступу до інших нема? Їх тут багато, спробуйте написати адмінам.
tarveldy• 18 апреля 2023
Ответ дляНиколь1986
інформаційна гігієта, не вірим словам, вірим очам своїм, і то не завжди
Mrs.Ochmonek• 18 апреля 2023
Ответ дляNiffler
Да, я бы тоже египтянам не верила...
І є підстави. Згідно з тими документами вони таки допомагали рашистам по-тихому, при тому які кошти Єгипет роками отримує від США
Argesha• 18 апреля 2023
Ответ дляНиколь1986
Так хочеться вже почати вас банити за цей дебільний смайл
musilda• 18 апреля 2023
Ответ длячир
А у вас то откуда такое неуважительное отношение в ветеранам ВОВ ??? У вас неужели никто не воевал ?
Николь1986• 18 апреля 2023
Не баньте меня, пожалуйста
LudaSHS• 18 апреля 2023
Ответ дляДаксо
Сша будут ’ держать’ Египет и Марокко
https://t.me/yb_ua/3338
Niffler• 18 апреля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Цікаво, куди ті кошти йдуть. Гадаю, на створення озброєння для московитів, інакше за який корнеплід...