Дую на вітер• 18 апреля 2023

R-sim Айфон, кто что может сказать?

Айфон R-sim, кто что может сказать, стоит покупать или зря выкинутые деньги?
Реально разблочить и пользоваться в нашей стране, в Украине
Дякую, бажаю нам перемоги
Блондинка в Шоколаде• 18 апреля 2023
Вже розблочений купуйте
Але якщо ви не розбираєтесь в айфон ах, не знаєте як перевірити, то тільки новий
автор Дую на вітер • 18 апреля 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Вже розблочений купуйте
Уточнила в магазині, відповіли що можна розблочити за 500-800грн
Слухи-руки не распускаю• 18 апреля 2023
Я купувала нещодавно новий. То на такій сумі 1000 - не економія , брала з фізичною сімкою
Блондинка в Шоколаде• 18 апреля 2023
Ответ дляДую на вітер
Не знаю,я працювала в ломбарді, їх ніхто не приймає, заборонено
Якби це коштувало 500 грн то ми би приймали іх на ура потім би перепродували
Треба перевіряти все, айклауд, щоб був відключений пошук
автор Дую на вітер • 18 апреля 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Ось це мене і насторожує, хоча магазин дає чек, що тел не крадений і тд.. але це наша країна
Блондинка в Шоколаде• 18 апреля 2023
Обов’язково робити повний сброс ще в магазині,бо з повним збросом можуть бути виявлені дуже значні глюки
Блондинка в Шоколаде• 18 апреля 2023
Ответ дляДую на вітер
Крадений чи ні ви самі можете перевірити по імею
Блондинка в Шоколаде• 18 апреля 2023
Ось посилання, це база МВС
https://wanted.mvs.gov.ua/searchthing/
автор Дую на вітер • 18 апреля 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Вони все перевіряють, це вони дають навсяк випадок, якщо через кордон і тд
Блондинка в Шоколаде• 18 апреля 2023
Ответ дляДую на вітер
)))їм треба продати,а перевірити ви повинні все самі
автор Дую на вітер • 18 апреля 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Так, це я розумію 🙃
Блондинка в Шоколаде• 18 апреля 2023
З дорогими телефонами стільки нюансів,в айфонах ще треба на болти заертати увагу, бо якщо вон кручені, значить ремонтувався
Блондинка в Шоколаде• 18 апреля 2023
Краще беріть новий в оплату частинами,бо бу а ще й рсім це дуже великий ризик
автор Дую на вітер • 18 апреля 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Так, дякую